Вибираємо гардероб

Яка особа жіночої статі не мріє про своїй вбиральні, де б вона могла розставити усе своє взуття по поличках і розвісити одяг на вішалках. Але як правильно організувати простір, щоб все вмістилося, і одночасно було під рукою?

Думаючи про вбиральню я завжди згадую епізод з 1 частини фільму «Секс у великому місті», де головна героїня Кері Бредшоу отримує в подарунок нову квартиру від свого «чоловіка мрії», а разом з нею і величезну гардеробну. Ось воно щастя!

У цій статті я хочу вам показати приклади різних гардеробних, які можуть багато розповісти про своїх господинь.

Дамська кімната з вбудованим шафою, який служить вбиральні.

Відкриті штанги, що може бути простіше. Яскраві вбрання завжди піднімають настрій вранці, а туфлі не потрібно шукати по коробках, а спокійно приміряти на одному місці.

Затишна спальня в кипильно-білому кольорі говорить про педантичною натурі господині. Одяг всіх кольорів зручно розташовується за ліжком, а всі аксесуари заховані в спеціально відведені під них коробки. Кожна річ на своєму місці.

Навіщо прибирати те, що подобається подалі від очей. Нехай все перебуває на виду.

Гардеробна в античному стилі, а речі, якщо ви помітили тільки строго крою і стриманих тонів. Однак рожевий пуф дає їжу для роздумів: не така вже й серйозна господиня, як здається на перший погляд.

Навіть окремий стелаж для взуття і довга штанга для одягу не рятує цю яскраву особу, вона завжди сумнівається у своєму виборі.

А чому б не пристосувати шафа зі скляними дверцятами під сховище для безлічі речей?

Оригінальна ідея використовувати коробки з фотографіями туфель.

Навіщо довго думати, якщо можна помістити туфлі за столом, так і на самому столі.

З одного боку, а з іншого – улюблена колекція туфель.

А вам яка гардеробна по душі?