Ведемо сімейну бухгалтерію

Буває так, що навіть якщо заробляють гроші і чоловік, і дружина, то грошей або немає, або вони є, але дуже швидко випаровуються. Для того, щоб зрозуміти, куди йдуть гроші, як заощадити і на що найбільше витрачає грошей сім'я, допоможе проста сімейна бухгалтерія.

Найпростіше, що може зробити господиня дому — це простежити за чеками статті витрат. Ну, а якщо у вас є бажання і деяке розуміння бухгалтерії, то можна завести зошит, в яку кожен раз записувати дату і суму, коли гроші приходять у вашу родину, і коли йдуть, а також, на що ви їх витрачаєте.
Здавалося б, все елементарно просто, але чому тоді такий зошити немає у вас в будинку? Я, наприклад, завела зошит сімейної бухгалтерії, коли переїхала з сім'єю в інше місто.

Тепер я знаю, скільки кожен місяць заробляла я і мій чоловік. Більш того, я знаю, скільки грошей витрачено на інтернет, оплату рахунків мобільних телефонів, комунальних, скільки ми проїли, скільки «пропили», викурили, у скільки обійшлися нам технічні покупки і одяг.

Мені так легше планувати нові покупки, економити гроші і відкладати «на потім».

Ведення сімейної бухгалтерії — це не тільки сидіти і записувати нові витрати, але і вміння їх проаналізувати. Іноді буває так, що можна обійтися без деяких речей, щоб отримати інші. Зошит покаже вам всі недоліки ваших покупок та їх плюси.

Велику увагу потрібно приділяти знижковим картка, які допомагають економити.

Ведення сімейної бухгалтерії — це на любителя, так як багато хто не люблять грати з числами, деякі грають з ними в розумі, а мені зошит, ручка, чеки, гаманець допомагають аналізувати фінансову ситуацію в будинку.