Вареники з вишнею - частина 4

Вареники
Вареники з вишнею
Рецепти
Рецепти за типом страви
Страви з тіста

Ці вареники я роблю частіше за інших, тому що діти обожнюють солодке вишневу начинку.

Головний нюанс — використання крохмалю, завдяки якому начинка не тече і набуває красивий глянсовий блиск.

Нам знадобиться:
0,5 кг борошна
300 г вишні без кісточок (я використовую велику заморожену)
2 яйця
4 ст. л. цукру
1/2 ч. л. солі
2 ст. л. картопляного крохмалю
1/2 склянки кип'яченої води

Змішуємо в чашці половину норми борошна, яйця, 1 ложку цукру, сіль.

Перемішуємо, щоб тісто вийшло без грудок. Потім додаємо потроху борошно до стану крутого тіста. Остаточно вимішуємо тісто руками на столі, присипаному борошном.

Поки тісто відпочиває, займаємося начинкою. Кладемо В чашку вишню і 3 ложки цукру і ставимо на кілька хвилин у мікрохвильовку, щоб вишня не закипіла. Коли вишня розтане, дасть сік в якому розчиниться цукор, додаємо крохмаль і добре розмішуємо.

Ставимо ще на кілька хвилин у мікрохвильовку, щоб крохмаль заварився.

Ділимо тісто на невеликі шматочки, приблизно по 20 грамів, і скачуємо їх у кульки.

Качалкою расткатываем кульки в коржики близько 7 см в діаметрі, викладаємо на серединку чайну ложку начинки.

Начинка густа, не розсипається, не тече, тримає форму, вареники легко защипываются - навіть моя шестирічна дочка з цим справляється.

Відварюємо вареники в киплячу, злегка підсоленій воді протягом 5 хвилин, поки не спливуть на поверхню.

Приємного апетиту!