Візерунки на одязі

Нещодавно я захопилася розписом футболок акриловими фарбами.
Перший раз, коли я взяла в руки пензлик, був у середині листопада. Треба було зробити подарунок на день народження другу, але йти в магазин і купувати щось стандартне, типу фоторамки, не хотілося.
Тоді я навіть припустити не могла, що це заняття мене так захопить. До цього я займалася батиком, але в підсумку це перестало подобається моя робота з ним зійшла на немає.

Для виготовлення футболки з малюнком знадобиться:
  • Футболка
  • Дерев'яна рамка, п'яльця або товста книга
  • Акрилові фарби для тканини
  • Простий олівець або крейда, залежно від кольору футболки
  • Пензлика
  • Палітра для змішування фарб
  • Праска і шматок бавовняної тканини
Отже, послідовність дій така:
1. Беремо футболку або інший предмет одягу, на який хочемо нанести малюнок. Краще однотонну (на кольоровий буде дуже строкато, хоча все залежить від малюнка, який будемо наносити), і стираємо її. Беремо також акрилові фарби. Натягуємо футболку на рамку або п'яльця. Також можна підкласти під неї книгу.

2. Наносимо малюнок на футболку олівцем або крейдою, залежно від кольору футболки. Але на білій футболці не рекомендую малювати олівцем — можуть залишитися лінії, які складно змити.

3. Наносимо малюнок фарбою, близько розташованими один до одного штрихами. При необхідності змішуємо потрібний колір на палітрі.

4. Даємо висохнути малюнку протягом доби. Після висихання потрібно пропрасувати малюнок з виворітного боку через бавовняну тканину, при температурі, що відповідає бавовняної тканини. Прати виріб можна через дві доби після прасування.

Ось що вийшло: