Відбілювання зубів народними засобами

Вкотре переглядаю свої фото. Ось я знову тільки стримано посміхаюся куточками губ. Постійно пам'ятаю про те, що зуби в мене не такі білосніжні, як би мені хотілося.

Приблизно в дев'ятому класі я вперше звернула увагу на свою посмішку і засмутилася — мої зуби пожовтіли від частого вживання чаю, кави і солодощів. Прийшов час зайнятися їх відбілюванням.

Прості засоби

Першим засобом, який мені порадила мама, була харчова сода. Наліт вона прибирала непогано, але цей смак... Я його насилу переносила. Щоб було не так прикро, я змішувала соду з зубною пастою. Звичайно, мої зуби не придбали рекламної білизни, але приблизно через місяць мені вже не доводилося соромитися своєї посмішки.

Вдаватися до подібної процедури мені доводилося кілька разів на рік. І кожен раз я вирішила спробувати щось новеньке. Для наступної процедури відбілювання мені запропонували взяти тривідсоткову перекис водню. Може бути, це і вірний засіб, але я не ризикнула його випробувати.

Замість цього я взяла активоване вугілля. Таблетку потрібно було ретельно розжувати, щіткою розподілити по всій поверхні зубів, а потім гарненько прополоскати рот. Я знову надійшла трохи інакше — зламала таблетку і змішала з коханою зубною пастою. Результат був непоганим, але сода чистила краще.

Не зовсім звичні засоби

За місяць до весілля найкращої подруги я зважилася застосувати «смачне» засіб — сухе молоко. Вже не пам'ятаю, де я про нього дізналася, але мені дуже сподобалося. Їм потрібно було чистити зуби як звичайним зубним порошком. Результат я помітила вже через пару тижнів, до того ж після кожної процедури залишався приємний запах і присмак.

Перед шкільним випускним у хід пішло найдавніше засіб — деревна зола. Чистить вона звичайно здорово, але приємного в процедурі мало. Її я також змішувала з зубною пастою.

Ну а моє улюблене засіб на сьогоднішній день — свіжа цедра лимона з шматочком м'якоті. Я нею просто протираю зуби пару раз в тиждень.

Звичайно, можна пройти процедуру відбілювання перевіреної стоматологічній клініці, але це якщо є вільні кошти і час чекати своєї черги. І ще одне — всі ці кошти я застосовувала не частіше двох разів на тиждень протягом місяця.

А ви пробували робити вашу посмішку сяючою за допомогою народних засобів? І як результати?