Турецькі мотиви

Мотиви турецької музики не залишають байдужими багатьох, і мене в тому числі. Подобається мені ця східна феєрія нот, під які так і хочеться потанцювати танець живота. Танець цей я ще не вивчила, але турецьку музику слухаю дуже часто.

Дуже подобається турецька група Badem. Від пісні Sen Aglama я просто таю... так і хочеться помріяти під неї про велике і чисте кохання.
З особливою любов'ю слухаю пісні цієї групи Sensiz Olmadı, Sensiz Kalacak Bu Şehir, Avunurum Ben.

Східні мотиви дуже красиві, коли турки і туркені співають на європейський мотив, під хороші ударники: Emir — Ben Sen Olamam (кліп гарний), Emir — Tornistan, Emre Aydin — Bu Kez Anladim, Nazli Oksuz — Elmali, Teoman — Kar Tanesi.

Першою моєю прослушаной піснею туркень була пісня Ask Sakiziгруппы Hepsi, після чого знайшла на просторах цієї ж групи Hepsi пісню Dinlemem і... закохалася і в неї.

Пройшло вже півтора року, але ці пісні мені ще не проелись =)

Ще з тих, які мені подобаються: Buddha Bar — Sa Trincha, Huseyin Turan — Eylen Yolcum, Murat Kekilli — bu aksam olurum, Yansimalar — Akl-û Hikmet, Dikanda, Dus Sokagi Sakinleri — Sevdan Bir Ates, Emre Aydin — Ve Gulumse Simdi (Bebegim), Goksel — Gunun Birinde, Kismet Yildiz — Arha Lile, Kismet Yildiz — Penculye, Yansimalar — Babi Esrar, Yansimalar — Bir Eski Istanbul, Metin & Kemal Kahraman — Fadima, Yansimalar — Beyhude, Emre Aydin & Gripin — Sensiz Istanbul'a Dusmanim,