Трохи про мою вагітність і боротьби з токсикозом

Вагітність
Симптоми вагітності

Ми з чоловіком прожили у шлюбі вже майже рік, але черговий зроблений тест вперто показував всього одну смужку. Наближався час відпустки і було вирішено поєднати поїздку у велике місто в гості до родичів з походом в лікарню з питанням про вирішення цієї проблеми.

Але тут у нашому житті сталася вельми неприємна подія. Поки ми були на роботі, обікрали нашу квартиру. Винесли всі наявні там гроші, коштовності (особливо шкода було подарованих бабусею сережок, які вона носила ще в молодості). Залишили тільки скарбничку. На бідність, напевно, чи не зрозуміли, що це не просто керамічна фігурка.

Довгоочікувані 2 полосочки

І тут, через 2 тижні не прийшли мої КД. Я по дорозі на роботу купила парочку тестів різних фірма і вирішила не відкладати, так би мовити, «їх тестування». І ось, ура ура! Я вагітна!

Разом з довгоочікуваною новиною про вагітність з'явилися і перші проблеми.

Привіт, токсикоз!

Токсикоз підкрався раптово і несподівано. І в один прекрасний день мене почало нудити з кожного приводу і в будь-який час. Просте відкриття дверцят холодильника призводило до стрімкого бігу в обійми керамічного товариша. Через місяць отаких забігів і втрати 4 і так не зайвих кілограмів, чоловік відправив мене до лікаря.

Прочекавши з раннього ранку і до обіду, сидячи в ледве рухається черзі, я нарешті потрапила на прийом. Першим вказівкою лікаря було роздільне харчування. Тобто, між першим і другим стравами потрібно робити проміжок, а чай пити і того пізніше. Причому бажано пити чай з лимоном. Плюс допомагає для профілактики простудних захворювань.

Наступний її рада — це вживання в пишу апельсинів. Незважаючи на те що, на той момент якраз підходило мандаринове час, все ж апельсини допомагали збити тошнотное відчуття набагато краще. Тут головне не перестаратися і не довести до алергії. Як кажуть: «Все добре в міру».

Ну і з найшвидших і простих способів — це розсмоктування м'ятних або цитрусових льодяників, бажано не містять цукор, і питво негазованої води з додаванням соку лимона.
На жаль, мені все ж довелося отримати кілька крапельниць з глюкозою і до 4 місяця вагітності токсикоз вирішив мене покинути і відвідував лише в рідкісних випадках.

У будь-якому випадку, всі ці тимчасові труднощі ні крапельки не затьмарювали моє щасливе стан очікування зустрічі з довгоочікуваною донечкою.