Топ знаменитих сексуальних чоловіків

Нещодавно подивилася фільм з участю Антоніо Бандераса під назвою «Відчайдушний». Приголомшлива гра актора: відважний, красивий, сильний, у такого чоловіка складно не закохатися. І в мене виникла думка скласти список найсексуальніших акторів.

Антоніо Бандерас

Пекучий Бандерас з гітарою в руках і в компанії зі спекотною красунею: неймовірний чоловік!

Міккі Рурк

Шкода, але зараз Рурк вже зовсім не той, а от раніше... Раніше він був вражає! Актор надзвичайно обольстителен в еротичному фільмі «Дика Орхідея», якщо ви ще не бачили цю кінострічку – рекомендую. Пристрасний, спокусливий, гарячий Міккі, змушує жінок тремтіти перед ним.

Бредлі Купер

Я не змогла пройти повз цього актора. Проникливий погляд, чарівна посмішка — він здатний завоювати серця мільйонів жінок. Відмінний фільм з участю Бредлі «Області пітьми». Також він знімався у знаменитій комедії «Похмілля у Вегасі».

Джонні Депп

Звичайно ж! Джонні Депп – ну хто не знає легендарний фільм «Пірати Карибського моря». Роль відважного і зухвалого пірата була реалізована артистом чудово! А яка міміка, які очі, який запал! Відзначу ще один фільм – «Аліса в країні чудес». Ну дуже привабливий чоловік, неправда?

Кирило Сафонов

Цей актор був помічений мною в російських серіалах. Його образ відразу ж закарбувався в моїй пам'яті: великі, злегка припухлі очі, легка щетина і харизма, яка відчувається навіть з екрану телевізора. Кирило Сафонов гідний звання сексуальний чоловік!

Джейсон Стетхем

Зірка фільму «Адреналін», також грав головного героя в кінокартині «Перевізник» і багатьох інших стрічках. З таким брутальним чоловіком хочеться бути поруч – він вселяє довіру, викликає бажання, а від її пронизливого погляду біжать мурашки...

Бред Пітт

Безперечно, цей чоловік заслуговує уваги. Особисто мені Бред запам'ятався найбільше у фільмі «Містер і Місіс Сміт». Авантюрист, що володіє почуттям гумору, природністю і чарівністю. Недарма його дружиною стала красуня Анджеліна Джолі, разом вони – дуже гармонійна, красива зіркова пара.

чи Згодні ви з моїм списком? Давайте продовжимо складати рейтинг найсексуальніших, привабливих, чарівних зіркових особистостей.