Топ сексуальних зоряних леді

Ми з вами вже обговорювали найсексуальніших зіркових чоловіків, настав час поговорити і про прекрасних дам. Чарівні красуні здатні звести з розуму мільйони людей навіть з екрану телевізора. Кого ви вважаєте найбільш привабливими і сексуальними?

Пенелопа Кру c

Іноді прізвище вимовляють Круз, але це не вірно, вона все-таки Крус. Але це, по суті, не важливо. Адже таку пристрасну, яскраву, гарячу іспанську актрису знають всі! Красиві очі, впевненість, сексуальність – Пенелопа здатна прикувати до себе погляд і підкорити своєю невимушеністю.

Анджеліна Джолі

Котячий погляд, знаменита посмішка, чудова фігура. Анджеліна вміє подати себе, її міміка, хижий пращури, чарівність і талант перевтілення в будь-яку героїню заслуговують поваги.

Мілла Йовович

Актриса, модель, модельєр – Мілла однозначно талановита людина. Вона володіє якимось особливим шармом, у неї яскрава зовнішність, не схожа на прийняті стандарти гламуру. Відважна Жанна д'арк, незвичайна рудоволоса дівчина у фільмі " П'ятий елемент – Мілла Йовович притягує погляди і зводить з розуму прихильників.

Джулія Робертс

Хто не знає цю широку посмішку? Худорлява, кострубата, з високим чолом Джулія зачарувала дуже багатьох. Це ще раз доводить, що не обов'язково бути ідеальною красунею, головне – вміти підносити свої недоліки, як достоїнства.

Хеллі Бері

Жінка-кішка, американська актриса і модель, на мій погляд, дуже сексуальна.
Смаглява шкіра, білосніжна посмішка, хижий погляд, спортивна фігурка – що ще треба, щоб виглядати на всі сто?!

Сальма Хайєк

Якась загадка присутня в очах у цієї спекотної красуні. А чоловіки люблять розгадувати те, що від них приховують. Може саме тому тисячі чоловіків готові лежати біля ніг Сальми Хайєк? А може, не тільки зачаровує погляд винен, але і красивий бюст... Який актриса із задоволенням демонструє шанувальникам.

Дженніфер Еністон

Весела, завзята, чарівна, легка – саме такі асоціації виникають, коли я чую прізвище Еністон. Здається, що з такою людиною завжди приємно спілкуватися, затишно і комфортно. Але незважаючи на свою простоту, Дженніфер просто неймовірна!

Джейн Фонду

Вона просто підкорила мене, коли з'явилася в Каннах у своїй відвертій сукні! Я думаю, що ніхто не стане сперечатися зі мною, що ця жінка прекрасна! І хто сказав, що їй 73 роки...