Топ-10 кращих фільмів Alimero

У кожного з нас є улюблені книжки, музика, вірші, рецепти. Фільми – не виняток. Незважаючи на те, що вже створено безліч списків кращих фільмів (наприклад, IMDb, AFI), нам ніщо не заважає створити ще один список.

Колись у юності я не вміла дивитися фільми. Та й дивитися-то можна було хіба що латиноамериканські серіали по телевізору. Хороше кіно вимагало не лише терпіння, але і знань. Один чоловік, який багато років працював кінокритиком, відкрив мені кілька секретів. Тепер, перш ніж купити фільм, я дивлюся історію його створення, склад акторів, роботи режисера, і т. д.

З часом мого «кіно-просвіти» у мене накопичилася порядная колекція фільмів. Вибрати кращих 10 набагато важче, ніж назвати улюблених тридцять. Тут перших десять фільмів, які прийшли на розум і які я готова дивитися ще раз і ще.

1. Англійський пацієнт (The English Patient) захоплююча історія пристрасті та кохання. Один з небагатьох фільмів, сюжет якого непередбачуваний.
  2. Москва сльозам не вірить – класика вітчизняного кіно, завжди можна подивитися в компанії подруг за чашкою чаю або коли стає сумно.
  3. Ангел-А – чорно-білий фільм режисури Люка Бессона. З гумором, але проймає до глибини душі.
  4. Ляльки (Dolls)– японський романтичний фільм для очей і серця (режисер Такеші Кітано)
  5. Форрест Гамп (Forrest Gump) . Не знаю, чи є ще хто, не дивився цього фільму.
  6. В гонитві за щастям (Pursuit for Happiness) фільм про силу мрії і внутрішню силу людини долати труднощі.
  7. Розмальована вуаль (Painted Veil) Коли зароджується справжня любов і згасає миттєва пристрасть – тоді життя наповнюється сенсом.
  8. Список Шиндлера – Історична драма Стівена Спілберга про порятунок євреїв від смерті в концтаборах. Фільм, який варто подивитися кожному.
  9. Париж, я люблю тебе (Paris, I Love You) для тих, хто побував у Парижі або мріє туди потрапити. Красивий фільм про красивому місті. Там немає єдиного сюжету. Це своєрідний збірник коротких фільмів, які в цілому залишають яскраве враження.
  10. Достукатися до небес (Knocking on heaven's Door) Проходячи на межі життя і смерті, людина здатна відкритися і радіти кожній хвилині.
Чому нам подобаються одні фільми, а інші, навіть хвалені-розхвалені знайомими не можемо додивитися до кінця? У кожного свій смак, улюблені актори, життєвий досвід і внутрішні переживання. Наприклад, хтось може в десятий раз дивитися «Титанік», але зовсім не сприймає «Хрещеного батька».

Поділіться своїм списком 10 найкращих фільмів. Які фільми ви б віднесли в Топ 10 AskMe и чому?