Технічні новинки на службі у мами

Як би не віталася нинішня мода, прагнення до природності і натуральності, новинки технічного прогресу я ні в якому разі не відкидаю. Швидше, навпаки – використовую їх суцільно й поруч.

Одна моя знайома настільки захопилася «поверненням до витоків», що миє волосся тільки яйцем, а посуд тільки гірчицею. Пральний порошок вона теж робить сама. Правда, пере їм не вручну, а в пральній машинці-автоматі. На моє запитання – а як же природа, вона вперто не відповідає ;)

У сьогоднішній статті я хочу поділитися з вами цікавими і корисними технічними новинками, які значно спрощують і веселять мою декретную життя.

Побутова техніка

Мабуть, два моїх фаворита – блендер і пральна машинка. І якщо без блендера ще можна якось обійтися, використовуючи тертку, вилку або м'ясорубку, то всю принадність життя без пральної машинки я відчула минулого літа, коли наша помічниця зламалася і до моменту покупки нової пройшов цілий місяць.

Прати мені було ніде. Якщо з дрібними речами можна було впоратися за допомогою мила і умивальника, то що робити з постільною білизною та джинсами, наприклад? Чесно кажучи, у мене навіть тазу немає.

Менш важливі, але не менш корисні мікрохвильовка, плита, соковижималка. З мультиваркою особисто я поки не знайома, тому сказати про неї нічого не можу.

Не можу згадати і про телевізорі. У нас є диво-приставка, яка зберігає в пам'яті запис телепередач за попередню добу. Тобто, можна не турбуватися, якщо проспали/запізнилися на улюблений мультфільм (або телешоу, кому що), і навіть можна прокручувати рекламу і дивитися улюблені епізоди скільки завгодно разів.

Ще одна прекрасна функція в телевізорі – голосове управління. Суть його в тому, що при вимові, наприклад, «Вінкс» система пропонує всі наявні, наприклад, на ютубі мультфільми цієї серії. Правда, мене вона поки не дуже слухається, а ось дочка освоїлася чудово.

Телефон

Що б не говорили прихильники активного способу життя, друкованих книг і хорошого зору, телефон – це відмінний вихід у багатьох ситуаціях. Він незамінний в поліклініці, коли я не дозволяю дочки зайвий раз бігати і контактувати з іншими дітьми.

Відмінно допомагає телефон урізноманітнити дозвілля дитини в машині, транспорті і чергах. Не сперечаюся, можна і самостійно придумати розваги для дитини, але іноді на це немає часу і сил. Тим більше, що телефон – це не тільки мультфільми, у мене в ньому безліч пазлів (деякі, чесно кажучи, навіть мені не під силу), навчальних програм і книг.

Я постійно користуюся програмою для відправки текстових повідомлень і фотографій. Завдяки ній бабусі, хресні і друзі завжди в курсі новин і прекрасних моментів з нашого життя.

Ще одне корисне додаток – крокомір. Відмінний помічник для тих мам, які стежать за своєю фігурою. Завдяки йому я контролюю відстань, кількість витрачених калорій і кроків за день.

Здоров'я

Одним з найбільш вдалих придбань я вважаю небулайзер. Це, звичайно, не новинка, але ще кілька десятків років тому дозволити собі мати цей пристрій будинку міг дозволити собі далеко не кожен.

А ось електронний градусник зараз є практично в кожному будинку. Адже змусити малюків сидіти п'ять хвилин з ртутним термометром проблематично.

Інші пристрої

Є ще безліч дівайсів, які мені випробувати не вдалося – електричні молоковідсмоктувачі, стерилізатори та підігрівачі пляшечок, відео - і радіоняні, робот-пилосос і т. д.

Ще одна моя улюблениця – електронна книга. Можна, звичайно, читати паперові видання, з телефону або комп'ютера, але електронна книга набагато краще.

По-перше, паперові видання важкі та об'ємні. По-друге, при читанні з телефону і комп'ютера у мене швидко втомлюються очі, мабуть, з-за наявності підсвічування. По-третє, батарея в моїй книзі настільки гарна, що я заряджаю її один раз в рік.

Наявність цього пристрою чудово скрашує години очікування дочки з гуртків, час у чергах і транспорті.

А якими технічними новинками користуєтеся в декреті ви? Поділіться враженнями!