Святкові зачіски - частина 4

Зачіски
Краса і здоров я
Краса й здоров я волосся

Думаю, будь-якій жінці хочеться виглядати красивою кожен день, але є і особливі випадки. Для свята ми продумуємо заздалегідь свій наряд, макіяж і, звичайно ж, зачіску.

На мій погляд, при виборі зачіски важливо враховувати не тільки те, наскільки добре вона підійде до певного туалету, але і свій внутрішній стан, яким вона повинна відповідати. Тільки в цьому випадку вдасться створити по-справжньому гармонійний образ.

Святкові зачіски 2013

Які ж зачіски для свята найбільш популярні в цьому році? Їх, як і зазвичай, досить багато.

Хвилясте волосся, зібране в різних варіаціях, напевно, не вийдуть з моди ніколи. Любов до них пояснюється тим, що вони виглядають жіночно і романтично, що в свою чергу привертає увагу чоловіків. Такі варіанти є безпрограшними як для суворих урочистих заходів, так і для дружніх вечірок.

Високі зачіски з начосом у коней, а також різні пучки — як гранично акуратні, так і навмисно недбалі — виглядають ефектно. Урізноманітнити їх можна за рахунок різного об'єму, більш високого або низького розташування і різних прикрас — шпильок, брошок, бус, шпильок, штучних або живих квітів.

Зачіски з косами теж, як і раніше в тренді. Для них використовуються різні види плетінь: у вигляді риб'ячого хвоста, класичне, з чотирьох пасм, доповнене джгутиками і інші.

Думаю, варіантів більш ніж достатньо, щоб вибрати з них щось підходяще для себе!