Святкові зачіски - частина 2

Зачіски
Краса і здоров я
Краса й здоров я волосся

Мені здається, що найпопулярніша довжина — десь до лопаток або трохи нижче. Вони вже не короткі, але й не дуже довгі, вдало поєднують красу і жіночність з відходом середньої складності.

Ще одна зручність полягає в тому, що саме на таку довжину можна зробити максимум варіацій різних зачісок.

Однак не будемо забувати про те, що кожна жінка хоче і може бути красивою, незалежно від інших факторів.

Короткі волосся

Процес створення святкового образу з такою довжиною зазвичай будується на наступному нескладному алгоритмі. Волосся слід добре вимити, нанести що підходить для вашого типу волосся пінку сильної фіксації.

Далі дуже важливий момент — необхідно грамотно створити з допомогою щітки об'єм біля коренів. Надати бажану форму (при асиметричній стрижці зробити акцент саме на цьому) і зафіксувати лаком.

Середні волосся

Один з найбільш виграшних з різних точок зору варіантів для середньої довжини — розділити волосся на дві частини, нижню сформувати за типом «черепашки», а верхню розділити на дві частини, зробити локони за допомогою щипців або бігудей і зафіксувати шпильками.

Довге волосся

У цьому випадку дівчатам часто хочеться показати свої волосся у всій красі, підкреслюючи їх довжину. Для хвилястого або кучерявого волосся підійде висушування дифузором і распушення, для прямих — кінський хвіст з начосом.

Але не слід забувати, що природна краса волосся видно не тільки в зачісках з елементом розпущеного волосся. Високі зачіски в цьому нітрохи не поступаються! До того ж, вони відкривають шию, а чоловіки до цього не залишаються байдужими ;)

Які варіанти святкових зачісок подобаються найбільше?