Світ не без добрих людей!

І це дійсно так!
Хочу розповісти вам дві історії, які сталися зі мною, і ще раз сказати «спасибі!» тим людям, які мені допомогли.
Хто знає – світ дуже тісний , може вони коли-небудь прочитають цю статтю...

Мені було 15-16 років, я вчилася в Москві, жила у бабусі, а до батьків у Підмосков'ї їздила на електричці по вихідним.
І ось одного разу, в п'ятницю ввечері я стояла на станції, до моєї електрички було ще довго, і я вирішила поїхати з пересадкою. Думаю – доїду на іншому поїзді половину шляху, а там вже на маршрутці доберуся. І ось їде поїзд, сідаю, чую — оголошують наступну абсолютно незнайому мені станцію, я до виходу – а двері вже зачинилися... Розумію, що села не туди, але що поробиш, їжу. Міркую – нічого страшного, зараз вийду і повернуся на іншому поїзді на станцію тому.

Коли я вийшла – я здивувалася: порожня платформа, тиша – немає ні каси, ні лавок – нічого... Тільки компанія галасливих чоловіків, також зійшли з цього поїзда йде в мою сторону. Я в сторону від них – ну, мало що у них на розумі. А потім навпаки сама побігла за ними – адже я не знаю, як звідси дістатися назад! Вони мені поспівчували, і один молодий чоловік каже, що я можу або чекати цю електричку, поки вона поїде в зворотному напрямку (години півтори-два) або йти пішки вздовж дороги хвилин 20-30 назад до автобусної зупинки. Але останнім він мені категорично не рекомендував – так як місце темне, багато робітників і високий шанс того, що мене хто-небудь «підчепить» ...

І ось я залишилася одна – ходжу по платформі, темно, страшно, стискаю в руці ключі, думаю хоч ними оборонятися буду, якщо що))) Думки лізуть різні, що робити? Йти по темній трасі або ж мерзнути тут до упору 2 години? А поруч будівництво яка-то взагалі жах ...Так пройшло хвилин 10.

І ось бачу силует, цілеспрямовано рухається до мене – серце впало в п'яти, в кишені ще сильніше стискаю ключі, вже налаштувалася на опір – а це той самий молодий чоловік! Він повернувся, тому що не зміг просто піти і залишити мене одну в такій ситуації. Після чого ми разом пішли до автобусів вздовж дороги, він проводив мене до зупинки, посадив у потрібну маршрутку і все, я поїхала додому )

Минуло вже 10 років, але досі згадую той випадок з величезною вдячністю і думаю...адже все, що завгодно могло статися, якби не байдужість людини!

Друга історія сталася дещо пізніше.

Ми з моїм хлопцем (нині — чоловіком) поїхали на машині зустрічати з поїзда його маму. Зустріли, завантажилися в авто, а дощ лив ось точно – як з відра, пеленою.
Я прочинила двері, щоб подивитися назад, коли ми виїжджали зі стоянки. Їдемо...
Десь через півгодини я полізла за своїм телефоном – а сумки немає! Я починаю згадувати, де ж могла її залишити, думаю – в аптеці? Ми заходили туди перед від'їздом – ні, я пам'ятаю, що точно виходила з нею...

Вона випала – коли я відкривала двері...
А що таке жіноча сумочка? Це ж півжиття! Паспорт, студентський, залікова книжка (розпал сесії був), права, ключі від квартири, телефон, гроші... Дзвонимо на мій номер – ніхто не бере...
Ми поставили машину біля першого-ліпшого метро, вийшли і щоб по пробках не повертатися поїхали на підземці. Я зі сльозами в очах шукала сумку навколо того місця, де стояла наша машина, але немає, нічого немає. Дивлюся, стоїть дівчина, продавчиня ятки, курить – я до неї. Вона каже, що бачила чорну сумку на дорозі, але це ж вокзал і мисливців до жіночих сумочок дуже багато, що навряд чи я її знайду...

Мій чоловік мені каже – поїхали назад. Але надія вмирає останньою! Я бачу як в машину, що стоїть на тому ж місці стоянки, сідають люди. Біжу до них – схлипуючи заглядаю в віконце – «чи не бачили ви...», а вони мені у відповідь – «сумку?» і, посміхаючись мені її повертають! Уявляєте, що я тоді відчула? Вони мені кажуть – ми б вам зателефонували і в будь-якому випадку повернули – ми знайшли в сумці телефон!
Питаю – як я можу вам віддячити? Але вони відповіли – нам нічого не потрібно )))

Ще раз хочу сказати СПАСИБІ в адресу цих людей, абсолютно не знайомих мені, які не залишилися байдужими до чужої біди, нехай і маленької, але такої важливої для мене!
Після, я поставила свічки в церкві за здоров'я і того хлопця і цій сім'ї )
Сподіваюся, що у них все добре!