Свічки своїми руками - частина 2

Рукоділля

Днями я вирішила влаштувати генеральне прибирання у своєму серванті. Крім маси забутих і цікавих штучок, я знайшла кілька використаних, бракованих і поламаних парафінових свічок. І прийшла мені в голову ідея, а чи не зробити мені з них пару гарних, ароматних і оригінальних свічок для дому?

Вже через годину все було готове і хололо на балконі, а я задоволена чекала наступного дня, щоб подивитися на результат.

А вчора я влаштувала нам з чоловіком романический вечерю. Я накрутила ролів, навела марафет і запалила свічки. Було дуже красиво і затишно. Запаху я особливо не відчула, скажу чесно, тому аромамасла наступного разу спробую використовувати більше рази в два.

Робити свої власні авторські свічки виявилося легко, швидко і цікаво. Прям справжнє поле для польоту фантазії. Наступного разу я хочу спробувати зробити свічки побільше і якоюсь дивовижною формі.

Що мені знадобилося, щоб зробити дві невеликі свічки своїми руками:

— недогарки, брак, лом парафінових свічок з гнотом
— восковий олівець червоного кольору
— аромамасло кориці — 7-10 крапель
— форми для майбутніх свічок
— рослинна олія для змащування форм
— стрічка 2 видів і намисто для прикраси

Для початку я зібрала з дому всі невикористані, браковані, поламані свічки.

Для додання кольору майбутнім свічкам я вирішила використовувати восковий олівець. У наборі дитини як раз поламався один.
Для додання запаху майбутнім свічкам я використовувала аромамасло.
Довго я вибирала аромат. Хотілося щось тепле, зимовий. Зупинила я свій вибір на кориці.
Для форм я використовувала маленьку чашку, пляшечку від мильних бульбашок, на якій попередньо обрізала горлечко, і картонну коробочку від духів. Відразу скажу, що використовувати картонну коробочку слід тільки в тому випадку, якщо в ній немає жодної щілини, інакше рідкий парафін чудово просочується через мізерні дірочки. Так сталося і в мене.

Також врахуйте, що ємність повинна бути такої форми, щоб застигла свічка без проблем з неї извлеклась. Причому, для стійкості важливо, щоб підстава свічки не було вже верхній її частині.

Форми я попередньо змастила рослинним маслом.
Тепер я всі свої свічки розрізала уздовж, щоб отримати цілий гніт.
Шматочки парафіну поклала в каструлю. Туди ж поклала восковий олівець. І поставила каструлю на водяну баню.
Гніт прив'язала до сірнику. Якщо сірник виявлялася короткувата, я використовувала паличку від цукерки чупа-чупс.
Помістила сірник (або її замінник) по центру форми.
Як тільки парафін повністю розплавився, акуратно і повільно залила його у форму, щоб не змістити гніт. В такому вигляді залишила ємності на добу на балконі.

Через добу застиглі свічки витягла з форм. Для цього достатньо було форму перевернути і потрясти.

Прикрасила свічки бантиком, стрічкою та бусиками. Красиві, яскраві, ароматні і оригінальні свічки готові!