Суботник у дитячому садку

Цей день все відкладався і відкладався, то через погоду, чи то через свят, але нарешті прийшов. Сьогодні о першій годині дня відбувся збір батьків для суботника. Скажу відразу, що з групи в 15 чоловік, було всього п'ять мам. Дві з них — самі вихователі в інших групах, тобто поклали дітей в тиху годину і прийшли.

Зібрались ми, щоб пофарбувати дитячий майданчик, порвану за рік. Так, цей захід проводиться щороку. Лавочки, лазилки, пісочниці, будиночки, паркан — все потрібно пофарбувати, освіжити. Поки ми фарбували, наша вихователька збирала сухе листя і всіляко облагораживала територію.

Спочатку, звичайно, на всі кисті-фарби збирали гроші. У підсумку купили 2 банки білої фарби і по 1 банці синьою, зеленою, жовтою, червоною та коричневою. Думали, що фарби дуже темні і будемо розбавляти. На ділі розбавити темну коричневу фарбу для лавки не вийшло — фарба згорнулася! Будьте пильні, кому актуально.

Зате ось інші вдалося зробити більш ніжними. Але іноді розбавляли не для кольори, а для обсягу. Мені була довірена червона фарба, а червоного у дворі виявилося багато. Багато в чому завдяки нашим грибів (а так само сусіднім, які нам попросили пофарбувати). У підсумку для лавки у мене залишилося зовсім трохи. Недовго думаючи, я влила туди білу фарбу і зробила лавки з рожевими дощечками замість червоних.

Пропрацювали ми близько двох годин. До цього часу якраз встали наші діти, тому нас не пустили всередину помити руки, зате дбайливо винесли лійку з водою + мило. А потім і піднос з чайником і «солодкої вдячністю». Як в поході :)

Наша вихователька сказала, що тепер перед усіма буде хвалитися, які в неї батьки :) Мовляв, які гарні. Навіть забавно — для своїх діток намагаємося. Щоб їм не по обшарпанному лазити.

А ви берете участь у подібних громадських заходах?