Страшніше кішки звіра немає!

Свою кішку ми взяли вже підрощених, у віці 5 місяців. Це був чудовий, грайливий і ласкавий кошеня, бігає за тобою по п'ятах, кидающийся в ноги і завжди готовий ніжитись і складати тобі компанію. Наприклад, влаштуватися прямо перед монітором на столі, поки ти сидиш за комп'ютером.

Ми нарадуватися не могли на нашу шоколадину (британська порода, шоколадний колір), але дитятко виросло, і з'ясувалося, то страшніше кішки звіра немає! Ми досі не можемо зрозуміти, коли відбулися настільки разючі зміни, але факт залишається фактом. Тепер кішку не можна взяти на руки, навіть погладити не можна! Вона шипить і верещить на всі лади. Взагалі, кішка балакуча, треба сказати. Її дитяче «ме-ме-ме» переросло у грізне «ма!». Вона не йде на коліна і взагалі страшно проти будь-яких контактів. На щастя, є винятки.

Наприклад, коли ти на кухні ріжеш м'ясо, це цуцелько приноситься тут же, обтирається про твої ноги, ходить по твоїм тапкам і так жалібно верещить, ніби її три роки не годували. І вся така лагідна, доброзичлива і пухнаста. Ночами вона приходить спати до мене в ноги. Але справа не в мені справа в дивані. Ми сміємося, що у нас дуже «фэншуйная» кімната, тому що з усієї квартири звірі віддають перевагу саме цей диван, хоча є місця і позатишніше.
Або коли приходить зі своєю мотузкою, щоб з нею пограли. Ще момент — коли у кішки починаються «мурки». Тут вона дістає всіх! Гладь і гладь її безперервно (але це, напевно, у всіх).

В інший же час вона нападає, навіть б'ється, а вже як собаку змучила — слів немає! Лаємося з нею постійно! Трясу за шкірку, а вона при цьому примудряється ще щось мені відповідати! Ось засранка! :) Але якщо візьмеш на руки, коли вона вискакує за двері, то лежить-терпить і всім своїм виглядом і голосом показує, як їй це не подобається. Тобто вона, звичайно, знає, хто в домі господар, але всіляко з цим незгодна :)