Історія мого знайомства з чоловіком - частина 2

Моя історія знайомства з чоловіком дуже незвичайна і дуже вдала. Він знайшов такий спосіб, що багато хто, дізнавшись про те, як саме ми познайомилися, дивуються його хитрощі. Сьогодні я розповім вам про кмітливу хлопчика, який став моїм чоловіком.

Швидкість – важливий елемент

Я завжди ходила за покупками в один і той же супермаркет. Він розташований поруч з моїм офісом. Це було дуже зручно – в обідню перерву я встигала і поїсти, сходити за продуктами.

У супермаркеті на касі я примітила спритного хлопчика. Він був єдиним касиром чоловічої статі. І до того ж, на відміну від своїх колег жіночої статі, він досить-таки швидко обслуговував покупців. Я стала підходити на касу саме до нього.

Не було побитих фраз, тільки шоколадки:)

Я завжди купую тільки найнеобхідніше. І практично завжди я роблю це за заздалегідь складеним списком.

Одного разу я вже на касі згадала, що забула купити кави. Так як я завжди закупляюсь грунтовно, я вирішила, що встигну збігати за ним, поки касир пробиває мені мої покупки.

Хлопчина погодився, так і благо за мною не було черги. Я повернулася вчасно. Як раз залишалося пробити два товару і кави. Я подякувала касира, взяла свої пакети і поспішила на роботу.

Яке ж ввечері було моє здивування! Вдома я розбирала свої покупки і виявила там плитку гіркого шоколаду. Я його точно не купувала! Я стала шукати чек. Але і в чеку шоколадка не була пробита.

Тобто, виходить, що у мене в пакеті виявилася шоколадка, яку я не купувала і за яку я не заплатила! Я була в шоці!

Вигідні покупки

Через кілька днів я знову зазирнула в улюблений супермаркет. Тепер мені потрібно було купити чай в офіс. Я обрала потрібний мені сорт і чекала своєї черги на касі. Природно, я стояла біля каси, за якою працює спритний молодий чоловік.

Він чемно привітався і тут же до чаю дав мені шоколадку, озвучивши суму до оплати тільки за чай. Я здивувалася і поцікавилася, чому він це зробив. Хлопець посміхнувся і сказав, що це мені до чаю, що така акція. Я подякувала і повернулася на роботу.

Там я розповіла своїм колегам, що сьогодні в супермаркеті акція – до чаю дають дуже хороший гіркий шоколад. Дами скооперувалися і відправили за покупкою секретаря. Вона повернулася дуже скоро – без чаю і шоколаду.

Розбір польотів

Всі колеги подумали, що я їх розіграла. А я згадала про ту, найпершу шоколадку. Увечері я підійшла до касира і зажадала пояснень. Він запросив мене в найближче кафе, сказав, що так хоче вибачитися.

А через рік ми зіграли весілля. Досі мій чоловік іноді підкладає мені в сумку плитку гіркого шоколаду. Це його фірмовий елемент залицяння :)

А як ви познайомилися з чоловіком? Чим він вас підкорив?