Історії вагітності або ефект дежавю

Історії про вагітність
Вагітність

Дві яскраві смужки на тесті, які я побачила вісім років тому, чудовим жовтневим днем на другу річницю сімейного життя, були надзвичайно бажаними і довгоочікуваними... І я ніколи не забуду хвилюючий момент вручення такого зворушливого і дорогоцінного подарунка солодко сплячого чоловіка – його щасливі сонні очі тоді сказали мені про що...

В очікуванні дива...

Дев'ять місяців трепетного і хвилюючого очікування пролетіли, як один день – дуже щасливий і радісний, насичений веселими розвагами, позитивними емоціями, приємними сюрпризами від коханого.

Всю вагітність я відчувала себе чудово, про токсикозі тільки читала в книгах або чула від подруг.

Зізнатися, я навіть не встигла вдосталь насолодитися своїм чудовим станом – більшість моїх знайомих і колег дізналися про вагітність, лише коли прийшов час йти в декрет – животик був дуже маленьким і акуратним. І місце в громадському транспорті мені почали поступатися ближче до самих пологів, коли відкрилася нова сторінка мого життя...

Як все починалося...

А почалася вона чудовим червневим ранком, і після 10 годин переймів я нарешті почула довгоочікуваний, самий прекрасний звук на всій планеті – крик моєї тільки що народилися донечки!

Час минав. Дашенька зростала з кожним днем все більше радувала, дивувала, надихала... Спочатку своєї першої посмішкою і простягнутими руками, з часом першими кроками і першим «мама». Ми дивилися на неї з чоловіком, думали, як швидко вона росте, як швидко змінюється і розвивається, і жалкував лише про те, що цих прекрасних і зворушливих моментів вже не повернути...

Невже дежавю?..

Так ми думали до того, поки таким же чудовим і теплим осіннім днем вже на п'ятиріччя нашого весілля знову не побачили на тесті дві яскраві смужки! Коли ж на одному з УЗД-обстежень нас обрадували і сказали, що буде дівчинка, яка з'явиться на світ в червні, я спочатку подумала, що відчуваю дежавю – історія повторюється!

Повторювалося все – і щасливі очі чоловіка, і купа позитивних емоцій в цей чудовий період очікування нашого дива, і перші «приветики» крихітки якраз на новорічні свята! От тільки на цей раз з активними проявами раннього токсикозу довелося познайомитися вже особисто, а не з чуток...

За місяць до пологів, правда, нам довелося трохи понервувати, але сьогодні не про це... Головне, що в нашій родині ростуть дві чудові намистинки – наші розумниці, наші помічниці...

Такі веселі і жваві, абсолютно різні і один на одного ні разу не схожі, але такі рідні та улюблені...

А чим вам запам'яталася ваша вагітність?