Столик для ноутбука — 25 ідей

Ідеї для дому
Рукоділля

Я не уявляю своє життя без техніки! Я настільки звикла до електрочайника, мультиварці, мікрохвильовій печі, що без усього цього буду відчувати себе первісним людиною:)

А ще я не уявляю, як можна жити без ноутбука. Особливо, людині, яка працює в інтернеті. У мене є комп'ютер-моноблок, планшет, телефон з виходом в інтернет. Але найчастіше я працюю саме з ноутбуком.

Сидіти довго за столом, працюючи на моноблоці, мені важко. Швидко втомлюється спина і ноги часто поболюють. Спочатку я думала, що мої відчуття пов'язані з незручним кріслом. Крісло ми поміняли, а чоловік подарував мені масажний чохол проти болю в спині. Але це не допомогло. Звичайно, іноді я працюю за моноблоком, але з-за незручностей намагаюся підходити до нього рідко.

З планшета зручно перевірити пошту або зайти в соцмережі. Ще він незамінний для дитини в поїздках і чергах. Я скачала кілька дитячих розвиваючих ігор і мультиків, які донька із задоволенням дивиться.

Улюбленим ноутбуком я користуюся щодня. Він — мій помічник і улюбленець. Компактний, зручний. Що ще потрібно для комфортної роботи?

Особливо виручає мене ноутбук в поїздках. Я можу працювати і влітку на дачі, і навіть в поїздах. А вдома, зізнаюся, часто працюю, не встаючи з ліжка. Це таке блаженство, коли можна поєднати роботу з відпочинком! На день народження чоловік зробив мені подарунок — столик для ноутбука з додатковими поличками. Спочатку я такий подарунок вважала безглуздим, але зараз настільки до нього звикла, що без столика практично не працюю.

Дівчата, а у вас є столик для ноутбука? Розкажіть, яку модель ви вибрали?