Сни - частина 2

Всім знятися сни або снилися колись. Звідки вони беруться? Хтось стверджує, що вони навіяні відбуваються за день подіями. Деякі думають, що вони попереджають про щось важливе, дають наведення як вийти з тих чи інших ситуацій. А може бути вони приходять до нас з інших вимірів? Це робота несвідомого чи можна запрограмувати себе на сон?

Щоночі я бачу сни. Вони часом бувають неприємними, навіть жахливими, і я в поту прокидаюся з криком. А іноді навпаки вони бувають дуже приємними і навіть дають їжу для мозку, творчості та нових відкриттів у житті. У мене є один улюблений сон. Розповісти, не розповісти? Ну, гаразд! Цей сон снився мені кілька разів, і щоразу змінювалися декорації, але основа залишалася.
У нас в місті є район називається Сипайлово (Сипуха). Так ось з моїх вікон відкривається чудовий вид на Сипайлово. У мене будинок стоїть на горі, і все добре проглядається. І ось мені снитися ніби я маленька, біжу вниз з гори, кочуся, і поки я біжу потихеньку темніє, але лише місцями. Де-то все ще світить сонце, а де-то вже зовсім темно. І я дізнаюся, що якщо встати в тінь, то можна побачити такі величезні різнокольорові гірлянди на небі. Вони світяться різнобарвними вогнями і виконані у вигляді тварин, птахів, квіточок. І вони закріплені на електропроводах. Це обалденно красиво!
Цей сон повторювався, але тільки була зима, новий рік, і над великою ялинкою в парку висіли численні гірлянди. Я буду пам'ятати цей сон все життя. Він не тільки красивий, але і навіває на мене різні цікаві думки.

Наприклад, у першому випадку: можливе існування дня і темноти одночасно на відкритому просторі – швидше за все, немає. Але це незабутньо, адже побачивши одного разу, думаєш, що реально все!
Я написала цю статтю на одному диханні, і лише з однією метою – дізнатися, а які сни сняться вам? І чи бували у вас повторювані сни? І чи траплялося вам побачити в сні щось незвичайне, що не в'яжеться з реальним станом речей у світі. Я читала, що під час сну у людей, яких ми бачимо, можуть мінятися місцями голови, але коли ми прокидаємося, і включається наше ліве логічне півкуля мозку – воно розставляє все по місцях і кожному привинчивает свою голову.Цікаво, якщо я кому-небудь снюся – яка у мене там голова?