Смузі - мій варіант швидкого, вітамінізованого, повноцінного сніданку

Безалкогольні напої
Напої
Рецепти
Рецепти за типом страви
Смузі рецепти

Довгоочікуване літо в самому розпалі. Почалась ностальгія за прекрасного проведення часу на курорті.

Харчування на курорті

Моя нелюбов до кафешной їжі непохитна. Навіть відпочиваючи де-небудь на морі, для мене не становить великої праці стежити за здоровим харчуванням. Методом проб і помилок ми з донькою все-таки знайшли оптимальний варіант легкої, корисною, зручною їжі.

Ми великі любительки поніжитися на теплому ранковому сонечку, тому часу на приготування складного сніданку не буває. Оскільки сніданок вважається найважливішим прийомом їжі, пропустити його ми не маємо права. Наш нехитрий, вітамінізований, а також поживний сніданок – смузі.

Швидкий і поживний сніданок

Такий варіант коктейлю вибрала моя дочка, чому я була невимовно рада. З усіх мені відомих рецептів – це ідеально підходить для сніданку. Готується елементарно. Банани, вівсяні пластівці подрібнюються блендером, додається молоко, трохи меду, все змішується.

Якщо чесно, походження такого коктейлю мене трохи здивувало. Виявилося, що родом він із США. А, як відомо, американці, м'яко кажучи, не дуже захоплюються здоровим харчуванням. Але цей вітамінний скринька досить швидко став популярний і в інших країнах.

Вітаміни для дорослих і дітей

У цьому корисному напої зосереджені всілякі вітаміни і мінерали. Тому кілька років моїм завданням було привчити дочку до збалансованого, здорового харчування. Діти іноді лінуються гризти і жувати. І ось цей факт я успішно використовувала в своїх цілях. У потрібний момент запропонувала смузі!

Дівчата, повірте, ні одне звичне блюдо не здатне зберегти абсолютно всі корисні властивості інгредієнтів, тільки не наш смузі. Навряд чи багато хто з нас можуть похвалитися любов'ю дитину до вівсяним пластівців. Та й деякі жінки з задоволенням вживають їх. Тим самим позбавляючи себе здоров'я, краси й енергії.

А як же щодо мозку, серця і м'язів, скажете ви! Банани завдяки великому вмісту калію і каротину, подбають про ваших важливих органах. Подивіться, скільки користі і дитячого, і дорослого організму може принести лише один стакан вітамінного напою.