Службовий роман - частина 2

Одним з моїх улюблених фільмів епохи радянського кінематографа був, є і буде «Службовий роман». Переглядаючи в черговий раз сюжет цієї картини, я, тоді ще 20-річна дівчина, не могла подумати, що подібні події будуть присутні і в моєму особистому житті.

Влаштувавшись на нове робоче місце, я відразу намагалася справити враження на начальство розумної, доброї та порядної дівчини. Кожен день на роботі на мене навалювалося все більше і більше справ. Але я не здавалася, і думала, що так навіть краще — завжди є чим зайнятися.

В один з таких днів до нас на роботу взяли нового водія для нашого шефа. Побачивши його, я чисто автоматично дала йому оцінку — занадто солодкуватий, такий мені не підійде. Я була впевнена, що такий хлопець дівчат, як насіння лузає, відповідно з ним у мене ніколи, нічого не вийде. І наше спілкування зупинилося десь на рівні розмов в курилці. Розмови на нейтральні теми, і, як тоді здавалося, зовсім невимушене і нічим не напружуюче спілкування.

Як-то раз довелося затриматися на роботі, справ побільшало порядно. Я вже приготувалася зустрічати тут світанок, але потім з'ясувалося: наш водій теж перебував на роботі і зовсім не був зайнятий. Він, як справжній джентльмен, допоміг розгребти мені мої Авгієві стайні, і вже на наступний день ми з ним пішли в кіно.

Виявилося, він був скромним хлопцем, без натяку на непорядність, мав хороше почуття гумору, а головне — він почав мені всерйоз подобатися. Ми стали телефонувати щодня, тому що на роботі наше спілкування не виходило за рамки ділового. Сувора субординація! — ось девіз нашого шефа. Ох, і важко було приходити на роботу і з полуравнодушным видом вітатися або розмовляти з моїм, тепер вже, хлопцем.

Ми ретельно приховували наші відносини, тому що кара за непослух — звільнення. Такі суворі порядки встановив наш начальник, тому що робота була пов'язана з кругленькими сумами в національній та іноземній валютах. Шеф дуже боявся жодних змов, крадіжки і тому подібних речей. Звичайно, в думках у нас не було нічого подібного, але порядок ми дотримувалися.

Коли просто зустрічалися, було ще нескладно приховувати, але коли на Новий рік я переїхала до свого хлопця, стало важче. Їхати на роботу разом, а приходити окремо було вкрай незручно. А під час обідньої перерви діставати однакові булочки або бутерброди.... Річний відпустку випав у нас одночасно, і ми рвонули на море. Вже перед від'їздом ми згадали про те, як же бути з фотографіями?

За традицією ми повинні будемо похвалитися на роботі, як відпочили і надати фотозвіт. В останній вечір ми попросили незнайому дівчину сфотографуватися з моїм коханим на тлі моря і інших визначних пам'яток. Було смішно, зате алібі забезпечено.

Загалом, першими помітили наш секрет колеги. Ми боялися, що хтось із заздрості, а хтось по своїй балакучості може донести шефу. Але нам пощастило — ніхто так і не проговорився. Ми ретельно приховували наші відносини на протязі 3-х років. Потім я знайшла іншу роботу. Перед тим, як піти, я зізналася шефові, що люблю свого хлопця і давно з ним живу. На диво він дуже зрадів і сказав, що давно здогадувався. Загалом, рада та любов.

У той же рік ми зіграли весілля, купили будинок, а через два роки у нас з'явився синочок. Ми щасливі разом майже 8 років. Ось такий чудовий хепі-енд у моїй історії. Може бути, варто уважніше придивитися до своїх колег по роботі? Хто знає, раптом за сусіднім столом або в кабінеті навпроти сидить ваша друга половинка?