Сливовий пиріг - частина 3

Десерти
Рецепти
Рецепти за типом страви

Я оце нещодавно подумала, що змушує жінку приготувати що-небудь з домашньої випічки. Адже при сьогоднішньому достатку всіляких десертів і солодощів в магазинах, багато хто відмовляється від такої чудової ідеї. Звичайно, вся справа в постійній зайнятості, але якщо є вільний час, я часто присвячую його створення якої-небудь ласощі для своєї сім'ї, а потім ділюся рецептом на «Ask Me Zone».

Так як сьогодні вихідний день, то у мене з'явилася можливість і бажання порадувати близьких смачним пирогом. Спекти я його вирішила з слив, яких у нас зараз просто сила-силенна: і на дачі ростуть, і продаються за смішні гроші.

Чесно кажучи, із слив пекла вперше і не підозрювала, наскільки смачніше стає ця ягода після запікання. Загалом, пиріг мене вразив на подальші експерименти, а рідних на смачні відчуття.

Час приготування – приблизно годину.

Складність – середня.

Для приготування сливового пирога нам знадобиться наступне:

• Свіжі сливи – 500 г
  • Цукровий пісок – 1 склянка
  • Борошно – 2 склянки
  • Сметана – 2 ст. ложки
  • Вершкове масло – 150 г
  • Розпушувач для тіста – ½ ч. ложки
  • Щіпка солі
  • Панірувальні сухарі – 3-4 ст. ложки
  • Рослинне масло.

Сливи вимити, розрізати кожну навпіл, видаливши кісточки.

Змішати в одній ємності вершкове масло кімнатної температури, цукровий пісок, сметану і розпушувач для тіста.

Ретельно розмішати до однорідної консистенції, потім додати борошно.

Замісити тісто. Змастити форму для запікання олією, руками розподілити тісто за формою (не всі, залишити трохи тіста для верхнього шару пирога).

Розподілити сливи по поверхні, присипати трохи цукром.

У тісто додати панірувальних сухарів, перемішати і відправити на 5 хвилин у морозилку.

Потім дістати і натерти його на тертці поверх злив.

Випікати пиріг близько 30 хвилин при температурі 200 градусів.

Бажаю Вам приємного апетиту!