Скакалка - шлях до здоров'я

Здавалося б дитяча забава — скакати на скакалці, але виявляється, що це не тільки спосіб підняти настрій і відчути себе дитиною, але і можливість зміцнити здоров'я і скинути кілька кілограмів, що актуально навесні.

Сьогодні пішла і купила собі нову скакалку і виявилося, що більше двадцяти разів я перестрибнути через неї не змогла. Чому? Тому що не вистачило дихання, а ноги виявилися надто тяжкими. Може, всьому виною хороша прогулянка перед цим по магазинах? Можливо, але хотілося б більше.

Пам'ятаю в дитинстві ми змагалися стрибати через скакалку і після ста просто збивалися з рахунку, але продовжували скакати далі. Тепер не потрібно вважати самому, так як скакалка самостійно вважає ваші стрибки. Є функція обнулення. Маленьке табло на ручці скакалки зможе порахувати до 999 стрибків! Але думаю, для початку не варто себе мучити такими навантаженнями — пізніше стане в нагоді.

Так чим же корисні стрибки через скакалку?

1.Скакалка — найпростіший кардиотренажер.
2.Стрибаючи чверть години в помірному темпі можна спалювати по 200 ккал.
3.Приводить організм тонус.
4.Поліпшується координація рухів.
5.Оптимізує роботу серця.
6. Покращує кровообіг.
7.Знижує тиск.
8.Покращує рівень холестерину.
9.Зміцнює кістки.
10.Піднімає настрій.

Стрибаємо правильно
Для того, щоб скакалка принесла вам користь, а не шкоду, потрібно для занять одягати взуття з рифленою підошвою (спортивний). Це дасть вам можливість не навантажувати зв'язки, сухожилля і суглоби. Стрибати потрібно не вище 2-4 см від землі, і краще не на двох ногах, а чергуючи одну ногу з іншого. Щоб пом'якшити стрибки ваші коліна повинні бути злегка зігнутими, а верхня частина тіла випрямленою.

Стежити за своїм здоров'ям виявляється дуже легко, так як скакалка — дешевий тренажер, а здоров'я — безцінне.

Перед початком занять не забудьте ваші проконсультуватися з лікарем, якщо у вас проблеми зі здоров'ям (особливо з серцево-судинною системою і хребтом).