Сирники з абрикосами - частина 4

Рецепти
Рецепти за типом страви
Сирники

Звичайні сирники можна приготувати і взимку, а коли таке достаток фруктів і ягід просто злочин їх не додати в сирний десерт. Раніше я додавала дрібно нарізані абрикоси, а сьогодні вирішила покласти цілу половинку. По-перше, на зрізі виглядає дуже апетитно, а по-друге, це настільки смачно, що і з пальцями можна з'їсти.

Для приготування цього десерту мені знадобилися:
  • 400 г кисломолочного сиру
  • 2 курячих яйця
  • 3 ст. л. цукру
  • 2 ст. л. борошна
  • 5 великих абрикос
  • рослинна олія

Час приготування : 25 хв.

Складність приготування : легко

1. Сир я гарненько размяла виделкою, щоб залишилося якомога менше великих грудок.

2. Потім до нього додала цукор і яйця. На даному етапі можна було додати ще ванільний цукор, але мені не захотілося.

3. Гарненько перемішала і додала борошно.

4. Тісто добре вымесила. Так як у мене яйця і сир домашні, то консистенція і колір відрізняються, від тіста, приготованого з магазинних продуктів.

5. Абрикоси розділила навпіл і прибрала кісточку.

6. Коли всі заготовки готові, я почала ліпити сирники.

7. Важливо, щоб на цьому процесі руки були мокрими, інакше тісто буде прилипати.

8. На долоньку я поклала трохи сирного тіста і разгладила, щоб був шар однієї товщини.

9. Потім виклала по центру половину абрикоси.

10. Зверху поклала ще трохи тіста і закрила їм фрукт.

11. Смажила сирники на рослинному маслі з обох боків, поки вони не підрум'янилися і не з'явилася золотава скоринка.

12. Вогонь краще робити маленький, тому що сирники досить товсті виходять і їм потрібно встигнути приготуватися всередині.

Я не пошкодувала, що полінувалася різати абрикоси і додала цілі половинки. Це заощадило мій час і відкрило блюдо з іншого боку. Надалі цим рецептом буду користуватися постійно, так як головним суддею був улюблений син, який з'їв один сирник і сказав «ЩЕ», що означає «ще».

Приємного апетиту!