Сирні коржики - частина 3

Молочні продукти
Рецепти
Рецепти по продуктах
Страви з сиру

Продовжую знайомити вас з єврейською кухнею, яка дуже сильно нагадує звичайну їжу, завдяки чому стає «рідний». На перший погляд ці сирні коржики нагадують сирники, але це ми бачимо тільки зовнішня подібність, а на смак ці коржі зовсім інші.

Мій син дуже любить манну кашу. Вона йому не приїдається навіть тоді, коли він снідає нею вдома, а після йде в дитячий сад і знову з апетитом її там їсть. Тому єврейські «сирники» з манною крупою дитині дуже полюбилися.

Складність приготування сирних коржів нічим не відрізняється від звичайних сирників. Я б навіть сказала, що ці коржі легше готувати, так як немає необхідності ліпити з сирного тіста «котлетки». Тісто виходить рідким, і коржі виливаються в сковороду, як оладки.

Час приготування залежить від порції, яку ви будете робити з наявної кількості сиру і величини сковороди. У мене на 16 приготування коржів з 3 склянок сиру пішло близько 40 хвилин.

Для приготування сирних коржів необхідні наступні продукти:
  • 3 склянки сиру
  • 3 яйця
  • 1 склянка манної крупи
  • 0,5 склянки цукру
  • рослинне масло для смаження

Сир для коржів потрібно вибирати середньої вологості. Він не повинен бути сухим, інакше у вас не вийде рідке тісто.

підказка: Якщо все ж ви купили сухий сир, в тісто краще додати 2-3 ст. л. сметани або кефіру.

У сир додаємо яйця,

потім манну крупу

і цукор.

Перемішуємо сирне тісто. Воно повинно бути рідкуватим. Залишаємо тісто настоятися близько 10 хвилин.

Смажимо сирні коржики в сковороді з двох сторін до золотистого кольору. Вогонь робимо середній, щоб рослинна олія не горіло, а коржі добре просмажаться всередині.

Готові коржі подаємо зі сметаною, фруктами або варенням.

Приємного апетиту, дівчатка!