Синя гірськолижна траса перетворюється в чорну! Це ж треба, так промазати!

Австрія. Гірськолижний схил. Йде густий лапатий сніг. Адреналін вже зашкалює від кількості пройдених з успіхом спусків, від кисню, від віртуозних ПА, виконаних за день на трасі, від швидкості, природи, краси і гармонії... загалом, спійманий той самий горезвісний КАЙФ ВІД КАТАННЯ, який може зрозуміти тільки гірськолижник. Це щоб ви розуміли мій стан, що передував подальших подій...

Отже, хто бував на гірськолижних курортах та їх схилах, ті знають, що гірськолижні траси діляться за ступенем складності на сині, червоні і чорні (зрозуміло, що найскладніші — це чорні). Всі траси позначені номерами і нанесені на покажчики по ходу спусків. Причому, кожен сам вибирає по якій трасі йому йти. Я як гірськолижник зі стажем катаюся на синіх і червоних та все якось не наважувалася (навіть скажу не хотіла!) нічого міняти. Але як кажуть: ми припускаємо, а бог розташовує...

І ось я лину — чорної блискавки подібна — як стріла, пронизуючи схили, орієнтуючись по ходу на яку ж трасу мені згорнути. А йде густий сніг, і скла моїх очок трохи затуманені, і погляд ловить колір на покажчиках, не звертаючи уваги на їхні номери. А ви можете легко відрізнити темно-синій від чорного?

Ось-ось. Так я і промазала. Причому я це зрозуміла не відразу. І то, лише тому, що людей як стало мало на схилах, і рухалися вони тільки групою з інструктором. Так і пригальмовувати доводилося якось частіше — лижі самі несли по схилу. Тут до мене всі і дійшло! А коли дійшло — повертатися було пізно. Та й знаєте, як це буває — після усвідомлення настає стан ступору. Ви не повірите — я зупинилася на схилі як укопана... і включила мозок (краще б я цього не робила, може і доїхала-до кінця траси в «несознанке»).

Я почала аналізувати обстановку і чим більше занурювалася в цей процес, тим більше приходила в жах. Схил був під кутом близько 45-55 градусів (мені так здалося), засипаний снігом так, що ноги провалювалися по коліна при ходьбі. Але я ж улюблена себе люблю! І тому, попри все, приймаю рішення зняти лижі і далі йти пішки — так воно безпечніше буде!

Ясна річ мене вистачило ненадовго. Тягнути на собі лижі, провалюючись по коліна в сніг — це вам не котиться з гори, пригальмовуючи. Вже давно не тримають ноги, і сильно тягне відпочити. Я розумію, що краще погано їхати, ніж так йти, але жити-то хочеться, з іншого боку... Після довгих коливань — а попереду ще чотири кілометри йти, і вечоріє, і людей навколо НИКОГОШЕНЬКИ — я зусиллям волі відключаю усі емоції, одягаю лижі, і починаю спуск на лижах.

Ви не повірите, як мені відразу полегшало в фізичному плані! Про можливі перспективи я змусила себе не думати! Через кілька кілометрів попереду намалювалася група людей. Я буквально з криком «БАНЗАЙ! Я це зробила!» проношусь повз них і выкатываюсь на підйомник. Сльози щастя і гордості за себе переповнили мене, і я зрозуміла, що мені треба зупинитися і випити чогось міцненького, для зняття стресу! Що я і зробила...
В той день я більше не каталася. Видно адреналін навпіл зі спиртним справили на мене приголомшують дію!

P. S. Так! забула сказати... Всі мої друзі знають цю історію в кілька адаптованому мною варіанті. Так що дивіться, не проболтайтесь! Чорна траса була запланована мною і пройдена! а не... ну ви знаєте.