Силіконові форми для випічки

Красиві торти
Рецепти
Рецепти випічки
Рецепти за типом страви
Рецепти тортів

Силіконові форми все частіше можна побачити на прилавках магазинних полиць і в побуті молодих дівчат, які люблять піч не тільки смачні, але і красиві торти, пироги, кекси і т. д. Сьогодні ми поговоримо про силіконовій формі, яку я придбала і використовувала. Ділюся першими враженнями.

Бачила я силіконові форми для випічки в магазинах вже неодноразово, але тільки зараз наважилася купити її і використовувати. Мами і бабусі в один голос твердили — небезпечно для здоров'я, торт може смердіти пластиком! Але я була б не я, якби не пішла і не купила цю скандальну форму, яку не потрібно змащувати, до якого не пристає тісто, матеріал якої витримує високі і низькі температури (від+220 до-50«З). Силіконові форми можна використовувати в мікрохвильових печах і в духовці. У формі можна заморожувати фруктовий лід або морожене.

З тривожними думками я спекла свій перший пиріг в силіконовій формі.

Страх 1. Якщо не змащувати форму, то пиріг прилипне .Мені було страшнувато не змащувати форму рослинним маслом, так що перший раз я все ж змастила, але легкість, з якою вистрибнути з форми пиріг, довів, що форму і правда можна не змащувати.

Страх 2. Пригорить. Пиріг у формі ніколи не пригорить, краю будуть завжди рівними і золотистими.

Страз3. Форма при високих температурах стане м'якою і втратить форму. Нічого подібного — пиріг випікався таким, яким була форма до випікання, повторюючи кожен складний вигин.

Страх 4. Пиріг буде мати неприємний запах пластмаси після випікання. В моєму випадку ніякого стороннього запаху не було. Припускаю, що таке може бути, якщо купити неякісну форму або дуже дешеву.