Схуднення для лінивих: прості правила

Ідеальний вагу
Дієти
Здорове харчування

У гонитві за дієтами і новітніми методами схуднення багато хто з нас забувають прості правила, які допомагають робити тіло більш струнким, шкіру сяючою, а наповнюють організм здоров'ям. Мова йде про тих простих, але таких важливих речах, як здоровий спосіб життя, фізичні навантаження і правильне харчування.

Я зіткнулася з проблемою зайвої ваги після пологів. Звичайно, відображення в дзеркалі мене зовсім не тішило, і після того, як я перестала годувати грудьми свого малюка, я вирішила впритул зайнятися собою. У дієти і виснажливі тренування я ніколи не вірила, та і чесно зізнатися, робити все це мені було просто лінь. Тому я пішла по шляху найменшого опору, і, як виявилося, в правильну сторону.

У підсумку від 14 зайвих кілограмів залишилося тільки два, але вони виявилися найбільш стійкими і ніяк не хочуть залишати мої боки. Але я, як справжній оптиміст, тішу себе думками, що зайва вага — це всього лише через збільшення грудей після пологів. Виходить якраз по одному кілограму на кожну. Але це звичайно жарт, і, сподіваюся, незабаром я все-таки доб'юся свого ідеального ваги. Ну а сьогодні хочу поділитися з вами правилами схуднення «для ледачих».

По-перше, абсолютно необхідно перестати вечеряти і «подужиновать». Мається на увазі вечірній прийом їжі після 18-19 годин. Просто пам'ятайте про те, що увечері ви їсте не в рот, а прямо в проблемні зони. І бажання роздрукувати чергову шоколадку як рукою зніме. Займіть себе чимось цікавим, погуляйте, подихайте свіжим повітрям або, на худий кінець, виперіть. Якщо голод долає з неймовірною силою, випийте склянку води. Через п'ятнадцять хвилин ще один. Повинно допомогти.

Після 2-3 днів відмов від вечірніх прийомів їжі організм звикне до такого режиму і переносити його стане набагато легше. Проте, пам'ятаєте, що в першій половині дня не треба обмежувати себе в обсязі споживаної їжі. Їжте все, що захочеться, але, зрозуміло, в розумних межах. Цілий торт або половина барана – це вже надлишки. Звичайно, краще обмежити борошняне, але якщо ви не можете прожити без ранкового печива, то пара штучок не стане злочином.

Друге обов'язкове правило – фізичні навантаження. Особисто мені відмінно допомагає тримати себе у формі заняття аквааеробікою. Навантаження у воді не так відчувається, як, наприклад, в тренажерному залі. У басейні ви не будете обливатися потом, як у фітнес-залі. Виконувати вправи легко і приємно. Вода допомагає розслабитися і одночасно робить свою справу – чудово підтягує, тонізує шкіру і спалює зайві кілограми.

Третє правило, це обов'язковий питний режим. Склянку води натщесерце і ще 9 склянок протягом дня – це той мінімум, який необхідний кожній жінці. І тут немає місця для компромісів. Чим більше ви п'єте, тим менше ви важите, краще виглядаєте і бадьоріше себе відчуваєте. Знижка може бути тільки для тих людей, у яких є які-небудь хронічні захворювання або протипоказання. Вода виводить токсини, наповнює клітини, розгладжує зморшки, так що скромничати, дає нам життя. Причому водою вважається, тільки вода. Кава, чай, соки, газована вода не можуть її замінити.

Щоб не забути яку кількість ви вже випили, можна скористатися таким прийомом. З ранку наливаєте 5 склянок і ставите їх на окрему поличку, коли вся вода випита, знову наливаєте стакани і намагаєтеся спустошити їх до вечора. В робочий час можна взяти з собою 1,5 літрову пляшку з водою, яку необхідно випити за час, проведений в офісі.

І останнє, але не за важливістю — це повноцінний сон. Відпочив організм почувається чудово і правильно працює. Якщо ж хронічне недосипання стає вашим постійним супутником, організм починає працювати на знос.

Це є сигналом небезпеки для мозку. Він намагається допомогти собі вибратися з такого положення, для цього починає «відкладати запаси». А це і є наші зайві кілограми. Крім того, часто сонний стан сприймається як депресивний. А як багато з нас переживають депресію? Правильно, знову і знову відкриваючи холодильник.