Штори для кухні. 25 варіантів

Інтер єр будинку
Інтер єр квартири
Інтер єр кухні

Вибрати вдалі штори для кухні — завдання непросте. У всякому разі, для мене. Мені дуже нелегко даються рішення, які пов'язані з оформленням інтер'єру. Я довго сумніваюся, раджуся, шукаю оптимальні варіанти, мучу розпитуваннями подруг:) Так було і з вибором штор для кухні. Мені подобалося багато варіантів, але зупиняло те, що одні занадто химерно виглядали, а інші були надто вибагливі в прання і прасування.

Вибираючи штори, я слідувала певними правилами, якими хочу поділитися з вами:

1. Штори повинні максимально легко зніматися. Оскільки прати їх доведеться частіше, ніж, наприклад, в спальні. Адже на кухні часто готують, отже, забруднюються штори набагато швидше.

2. Добре, якщо фіранки будуть візуально розширювати простір. Особливо цей момент слід враховувати в тому випадку, якщо кухня у вас, як і у мене, невелика.

3. Штори не повинні заважати прибиранню. Довгі штори я не розглядала — вибирала ті, що коротше.

4. Вони повинні легко стиратися, оскільки забруднюються штори на кухні дуже швидко.

В результаті я вибрала римські штори. Я дуже не люблю на кухні ламбрекени і штори з різноманітним декором. Я шукала просту, лаконічну модель. Через 4 роки я можу сказати, що не розчарувалася у своєму виборі. Навіть моя мама, яка завжди віддавала перевагу класичні штори, купила собі на кухню римські. Їй дуже подобається, кухня відразу стала просторіше і сучасніше. Тепер вона збирається поміняти штори в інших кімнатах.

Дорогі читачки, розкажіть, які штори прикрашають вашу кухню?