Шпильки для волосся своїми руками - частина 2

Рукоділля

Різні прикраси до вподоби багатьом жінкам. Адже кожній з нас хочеться виглядати все більш привабливою і стильною. Для того, щоб створити оригінальний, несхожий на інших, образ, багато використовують різні види рукоділля. Адже ні для кого не є секретом, що аксесуари, створені своїми руками, неповторны.

Шпильки, створені своїми руками, стануть актуальним доповненням до вашого образу. А також такому подарунку неодмінно зрадіє кожна дівчинка. Моя дочка дуже любить різні прикраси для волосся. І кожен раз вона завмирає перед вітриною магазину в надії придбати якусь новинку.

Навіть найпростіші дитячі заколочки коштують не так вже й мало. А вже якщо ваша маленька модниця відвідує дитячий садок і регулярно їх втрачає, на це може піти чимала частина сімейного бюджету. Одного разу після такої прогулянки по магазинах я вирішила зробити шпильку дочки самостійно.

Для цієї мети я знайшла невеликий відріз шифону, який залишився після пошиття новорічного костюма. Відрізавши стрічку шириною близько сантиметра, я зв'язала її бантом, прикрасивши серединку бісером. Пришивши її до старої шпильці, у мене вийшло відмінне прикраси для волосся. Донька була дуже рада такій обновці!

Сподіваюся, що моя добірка вс зацікавить і надихне на створення оригінальних аксесуарів!