Шоу «Холостяк»

На Україні вже який тиждень йде саме романтичне шоу, яке підкорює серця — «Холостяк»! Кожен четвер рівно о 20.10 вся жіноча половина країни забуває про нудьгуючих чоловіків, некормленых дітей, неприбранных квартирах і завмирає біля екранів телевізорів.

Чоловіча частина населення, треба думати, нервово курить в сторонці, а хтось навіть потайки переглядає це шоу, щоб зрозуміти: чому улюблена дружина проводить весь вечір в спогляданні іншого чоловіка.

І таке захоплення цим шоу цілком зрозуміло. Жінкам не вистачає романтики у відносинах, а тут на їх очах відбуваються побачення, повні квітів, любові, бесід, компліментів.

Про шоу

Ідея самого шоу полягає в тому, що холостяк (Максим Чмерковський) вибирає серед гурту дівчат ту єдину, на якій планує одружитися. До речі сказати, до початку цієї програми я про самого героя нічого й не чула.

Однак, завдяки рекламі телеканалу, виявилося, що це відомий танцюрист, який народився в Україні, а нині проживає в Америці. Він не раз брав участь в американських танцювальних змаганнях.

Крім того, у нього також є кілька танцювальних шкіл, знову-таки саме в Америці. Загалом, Максим підноситься, як дуже завидний наречений, володіє хорошим станом.

В ході цієї передачі головний герой спілкується з дівчатами, ходить з ними на побачення. І щотижня вибирає, яка дівчина на цей раз відправиться додому. На даний момент залишилося 3 дівчини. Давайте поговоримо про них.

Саша

Дівчина, з якою можна піти в клуб і добре провести там час. Вона не дорікає Максима, не нав'язує йому свою думку. Постійно посміхається.

Але от посмішка як раз і губить її. Справа в тому, що мені вона здається награною. Варто тільки Саші відвернутися, як погляд стає сумним. Дівчина, яка грає на камеру — не найкращий варіант для людини, яка серйозно вирішив одружитися.

Надя

Це найбільш, на мій погляд, дивна дівчина. Вона має дуже красиву, неординарну зовнішність. Але от сама її сутність мені до кінця незрозуміла. На самому початку вона підносила себе, як спокійне і дуже інтелігентну дівчину благородного походження. За що її навіть прозвали «графиня».

Потім вона змінилася і стала вести себе стервозно. Якщо всі дівчата на побаченнях улещують холостяка, то вона викручує ситуацію таким чином, що це він за нею бігає і намагається догодити.

У той же час вона періодично веде себе добре. Така неоднозначність може сподобатися холостяку. Дівчина-загадка.

Яна

По-моєму, самий підходящий варіант для Максима. М'яка, спокійна, вона підтримує його в скрутну хвилину, не сперечається з ним. Каже, що хоче сім'ю, дітей.

Ну, чим не мрія? Однак не факт, що холостяк шукає саме спокій, може, йому до душі якась стервозність, щоб було веселіше жити.

Так чи інакше, шоу поступово наближається до кінця. І скоро жіноча половина країни зітхне з полегшенням і повернеться в сім'ю.