Шопінг по-іспанськи

Користуючись випадком, а саме тим, що з сьогоднішнього (вчорашнього вірніше) дня в Іспанії, вирішила тут навідувати в прямому ефірі на різні теми :) Оскільки півдня сьогодні ми витратили на шопінг, то з нього і почнемо. Оскільки ні я, ні моя подруга ходити по магазинах особливо не любимо, шопилися ми адресно. Мені потрібна була куртка, і нам обом потрібні були книжки.

В Іспанії є різні магазини — дорожче, дешевше, місцеві і не дуже. Бершка, Беннетон, Зара, H&M і т. д. — які ми знаємо самі. Не знаю, чи є у нас Страдивариус — саме там ми купили мені куртку :) всього за 20 євро, бо їх сезон пройшов вже (тут +15 вдень). А так вона коштувала 70. Скажу чесно, за це ціну я б її не подужала :)

Є і місцеві марки, місцеві ТЦ. Один з найпоширеніших — El Corte Ingles (Англійська трикутник). Це типу московського Гуму — там товари для іноземців і в основному порядок цін там вселяє захоплення, а не бажання щось придбати. Принаймні у мене =) Хоча також бувають розпродажі і смачні ціни.

Я людина немодний, тому в більшості зміст магазинів мене не вразило — сіре, чорне, біле і пісочне в пріоритеті. Померти не встати :) Рідко, коли промайне якийсь гарний колір :)

Після покупки куртки ми відразу зарулили в книжковий. Великий вибір книжкової продукції (а також музики і фільмів) є у FNAC'е. Не впевнена, що це іспанський магазин, т. к. в інших країнах теж є. Ось тут ми відірвалися по повній програмі. купила 8 книжок, витратила близько 60 євро. Піду перечитаю «Тінь вітру» Сафона :)

В готелі є безкоштовний вай-фай, тому є можливість писати «подорожні нотатки» :)