Шоколадний Торт - частина 4

Рецепти
Рецепти випічки
Рецепти за типом страви
Рецепти тортів
Шоколадний торт

Справа була ввечері. За численними проханнями своїх домочадців вирішила спекти один з наших улюблених тортів. Я дуже люблю шоколадні торти і перепробувала багато рецептів, та й готових теж. Шукала довго те, що хотілося. Але одного разу знайшла. Торт готується дуже просто, і головне, він бюджетний, дуже смачний, просто тане у роті. Крем може бути будь-який, але я роблю глазур, щоб він був ще більш шоколадний. Отже, приступимо.

Інгредієнти:

Для тіста:
  • 2 яйця
  • 1/3 склянки рослинного масла
  • 1 стакан молока
  • 1 склянку окропу
  • 1,5 чайні ложки розпушувача
  • 1,5 чайні ложки соди
  • 5 столових ложок порошку какао
  • 1 пакетик ваніліну
  • 2 склянки цукру
  • 2стакана борошна

Для глазурі:
— 6 столових ложок порошку какао
— 6 столових ложок сметани
— 6 столових ложок цукру
— 2 столових ложки маргарину
Складність – просто, час приготування – 1 година 30 хвилин.

Готуємо тісто

Для приготування тесту нам знадобиться дві миски.

Борошно, цукор, какао, соду і розпушувач змішуємо в мисці. Перемішуємо ретельно, що б сода і розпушувач розподілилися рівномірно.
Беремо ще одну миску, в ній ми будемо готувати рідку основу для нашого тесту. Збиваємо в ній два яйця.

Додаємо рослинне масло.

Додаємо пакетик ваніліну, перемішуємо.

Додаємо молоко і окріп, все добре перемішуємо.

Постійно помішуючи рідку суміш, вводимо суху суміш з першої миски.
Тісто вийде рідким, але не бійтеся, воно таким і повинно бути.
Беремо форму, в моєму випадку це звичайна сковорода, застеляємо пергаментним папером і змащуємо олією.

Мій торт складається з двох коржів, тому я ділю тісто навпіл. Половину тіста виливаю у форму і відправляю в духовку, попередньо нагріту до 180°, на 25 хвилин.

А поки наші коржі печуться, займемося приготуванням глазурі.

Готуємо глазур

Перемішуємо сметану, цукор, какао, маргарин і доводимо до кипіння на повільному вогні. Все це я роблю у звичайній літрової гуртку.

Відставляємо нашу глазур і даємо трохи охолонути, але не сильно.

Збірка

Испекшимся коржам даємо охолонути і приступаємо до складання торта. Викладаємо готові коржі на блюдо.

Рясно змащуємо коржі глазур'ю.

Прикрашаємо за бажанням. Я прикрасила какао і цукровою пудрою. Бажано, щоб торт постояв ніч в холодильнику, тоді він стане більш смачним, соковитим. Але, якщо так довго чекати не хочеться, то можна їсти і після години перебування в холодильнику, що у нас буває дуже часто. У нашій родині цей торт йде дуже швидко).
Бажаю Вам приємного чаювання!