Щоденник схуднення. Підсумки тижня - частина 2

Всім привіт! Хочу поділитися з вами моїми досягненнями і невдачами на сьогоднішній день. Цей тиждень була спокійна, життя тече своєю чергою. Я тренуюся, бігаю, худну. Однак ні, були цікаві моменти і маленькі досягнення. Почнемо з хорошого.

Що хорошого було за тиждень

Моє головне досягнення за цей тиждень — я покращила свій результат в бігу. Вчора я пробігла 15 км за 1 годину 17 хвилин. Тиждень тому, я це ж відстань пробігла за 1 годину 22 хвилини. На цілих 5 хвилин поліпшила, для мене це важливо. Я от не знаю, це мій межа або я можу ще швидше....

Мабуть, не буду перевіряти. Для мене головне зараз пробігти довгу дистанцію, а не спринт. Вирішила в липні бігати по 15 км, в останні вихідні липня поставила собі за мету 18 км. Нагадаю, я готуюся до полумарафону, який пройде у вересні (відстань, яку треба буде пробігти, 21,5 км).

Друге досягнення — це моя вага, який, нарешті зрушив з мертвої точки. Весь тиждень він тримався на позначці 57,8 кг, сьогодні показав 57,1. Але це оманливе, от якщо б я мала силу волі і не мала звички об'їдатися на вихідних, то вага зберігся б. На завтра знову заплановані друзі і піца. Тому найголовніша і реальна цифра буде вранці в понеділок.

Що треба поліпшити, і чим я незадоволена

Незадоволена я як завжди кількістю споживаних мною гидоти. За тиждень я дозволила собі шоколадку (цілую!), один смузі, один салат «олів'є». Це я перерахувала те, що не повинно було входити в мій раціон. Зате я втрималася і не зайшла в булочну за круасаном з горіхами і згущеним молоком.

Але найголовніше порушення режиму було вчора. Після бігу мене зловила подруга, і я не встояла перед пропозицією скуштувати доброго сухого вина з сирною тарілкою і всілякими горіхами. Так що я вчора після моєї найкращої пробіжки об'їлася сиру і горіхів, та ще вино було. Я знаю, що я зробила все, що б звести мою тренування до нуля. Ну і добре), вино було відмінне.

Друге невдоволення — погана тренування на ноги. Я не задоволена, як пройшла моя тренування в тренажерному залі цього тижня. Не всі вправи зробила, поспішала і не стала чекати, поки звільнитися тренажер. І не змогла пробігти на біговій доріжці. Це, звичайно, для мене взагалі було шоком. Почала бігти, відразу страшенно захворів бік. У підсумку 10 хвилин на біговій доріжці та 30 хвилин на еліпсі.

Звичайно, були тижня і гірше, але були і набагато краще.

Розкажіть про ваші досягнення, похваліться. Як ви себе заспокоюєте при зривах?