Що я робила для профілактики розтяжок під час вагітності

Легкі салати
Рецепти
Рецепти за типом страви
Рецепти салатів
Салати і закуски

Під час вагітності багато набувають розтяжки, а я не хотіла цього. Уникнути їх зовсім мені не вдалося, але, все ж, у мене вони не так помітні, і їх не багато. Зараз поділюся тим, що я робила для цього.

Правильне харчування – перший крок

Мій гінеколог – мила й турботлива жінка. Вона й порадила мені відразу продумувати свій раціон, щоб уникнути неприємних наслідків, в тому числі і розтяжок.

Я їла такі продукти, як яйця, квасоля, боби, сир, горіхи. Щоранку варила собі каші. З м'ясного я їла тільки яловичину і індичку. Досі на індичку дивитися не можу – переїла:)

Також я їла жирну рибу. Мене часто тягнуло на червону – лосось, горбуша, іноді сьомга.

Мій другий триместр припав на літні місяці, тому я вдосталь їла салати зі свіжих овочів, листовий салат і фрукти. Я навіть робила собі свіжовичавлені соки. Ну і, звичайно, я стала вживати кисломолочні продукти. До цього я їх особливо не любила.

Але крім включення в своє меню різноманітних корисних продуктів, я зробила ще один крок. Я викреслила шкідливі. А саме, я відмовилася від мучного, солодкого і від смаженої картоплі.

Також, за порадою гінеколога, я постійно контролювала свою вагу. Якщо набирала більше покладеного, то обмежувала себе, їла маленькими порціями, але не голодувала.

Фізичні вправи для вагітних

Я регулярно робила самі прості, легкі вправи, щоб не давати своїм м'язам розслабитися.

Якось, стоячи в черзі в жіночій консультації, я почула, що багато ходять у фітнес-клуби і займаються там за програмою для вагітних.

Я не бажала витрачати гроші на тренера і вирішила займатися вдома. Я знайшла в інтернеті програму, порадилася щодо неї зі своїм гінекологом і, отримавши її схвалення, стала займатися щодня вранці.

Дівчатка, хто захоче наслідувати мій приклад, хочу вам підказати, що треба ще окремо шукати комплекс вправ для стегон, щоб пологи проходили легше.

Ще я щодня подовгу гуляла пішки. Вийду зазвичай після обіду, а повертаюся до вечора :)

Бандаж не просто так придумали

На останніх місяцях вагітності я купила і почала носити бандаж. По-перше, загрози для дитини менше. А, по-друге, я відчула, що навантаження на м'язи живота і попереку значно менше. Але я носила його кілька годин на день, зазвичай, коли гуляла.

Завдяки цим заходам профілактики, у мене зараз майже немає розтяжок, шкіра в прекрасній формі.

А що ви робили для профілактики розтяжок під час вагітності? Вам допомогли ваші методи?