Що потрібно обов'язково взяти з собою в похід?

Весна – пора, коли багато хто з нас люблять ходити на сімейні пікніки, проводити час зі своїми коханими і близькими людьми. І сьогодні я хочу розповісти вам про те, які найбільш необхідні речі та аксесуари варто взяти з собою в похідні умови.

1.Намет. Знадобиться вам в якості вашого «тимчасового житла та укриття від негоди, дощу. Якщо ви збираєтеся в похід на кілька діб – обов'язково візьміть намет. Бажано, щоб намет була непромокаємий та якісна.

2.Ножі, мотузки, спальники. Ці три речі – обов'язкові, в момент, коли ви збираєтеся в похід. Ножі знадобляться вам для того, щоб нарізати їжу для вживання, мотузки – для того, щоб що-небудь прив'язуватися, а спальники – в них вам буде зручно спати – тепло і комфорт вам забезпечено.

3.Їжа, вода – тут все зрозуміло, щоб не померти з голоду, вам знадобиться, є поживні продукти. Найкраще захопити ті продукти, які дуже прості в приготуванні і не змусять вас довго сидіти біля багаття, на якому ви будете готувати їжу.

4.Плівка – на всякий випадок потрібна для того, якщо раптом промокне ваша палатка або порветься, а також, якщо ви потрапите під дощ. Бажано взяти змінне взуття, також непромокальну, і якісну теплий одяг.

Звичайно, є ще безліч речей, які можуть знадобитися вам у поході, але ті, які я перерахувала – найбільш важливі й потрібні.