Що подарувати чоловікові на річницю весілля - частина 3

Коли ми тільки одружилися, я вирішила дарувати чоловікові подарунки, які відповідають традиційному позначенню року якимось матеріалом. Наприклад, на мідну весілля купила йому мідну турку, на чавунну – сковороду з цього матеріалу, на ситцеве – носовичок, на ромашковую – душ-гель із зображенням ромашок.

Подарунки дерев'яні, сатинові, олов'яні

Шукати подарунки з цих матеріалів виявилося дуже забавним заняттям. До того ж я виглядав в магазинах міста те, що ще і в господарстві знадобиться. А чоловіку стало цікаво чекати, що ж йому подарують на цей раз? Він повний нетерпіння, а після піднесення сюрпризу дивується, як я придумую таку «дурницю»?

Цей спосіб дарувати подарунки на річницю я вважаю самим легким і ефективним. Не доводиться переживати, що подарунок не сподобається або не підійде за розміром. Ритуал більше схожий на жартівливий, після якого не може залишитися неприємний осад або образа.

І не треба вигадувати «потрібні подарунки», довго збирати гроші, щоб подарувати щось дороге і дуже цінне, відмовляючи собі в жіночих витівки.

Смакота

Але подарунками ситий не будеш. Тому на свято доводиться готувати всяку смакоту. Благо – мій чоловік − ласун, і його може порадувати торт. Але не всякий, а лише домашня випічка.

разом

Провести час разом у затишному ресторанчику чи кафе теж належить у нас до категорії подарунків. Віддаю перевагу замовити столик заздалегідь і оголосити про це, коли виявиться, що святкової вечері немає, щоб вийшов сюрприз. Чоловік мій легкий на підйом і з задоволенням віддається в святковий вечір гулянь.

Якщо річниця припадає на вихідний, можна замовити кілька заїздів в картинг-клубі або більярдний стіл, і провести час за приємним заняттям, давши можливість дружину трохи відпочити перед майбутнім вечерею.

Квитки

Але, мабуть, найціннішим подарунком для нього є квитки в кіно. Здавалося б, що в цьому ексклюзивного? Але він обожнює дивитися фантастику саме в кінотеатрі. І не важливо, якщо фільм буде йти не в цей особливий день, чоловік завжди щиро радий.

Озирнувшись назад, можу сказати, що в річницю весілля подарунки у нас носять не зовсім особистий характер, немає такої спрямованості, як, наприклад, в день народження. Спостерігається схильність подарувати щось спільне, те, що принесе задоволення обом або стане в нагоді в сім'ї.

А що ви даруєте чоловіку на річницю весілля?