Салат з волоськими горіхами - частина 3

Простенькі салати
Рецепти
Рецепти за типом страви
Рецепти салатів
Салати і закуски

Зазвичай волоські горіхи в салатах використовують у поєднанні з чорносливом або м'ясними продуктами. Особисто мені не подобається ні поєднання, ні інше. А ось волоські горіхи дуже люблю і готую з їх використанням вегетаріанські салати. Про одному з таких рецептом хочу розповісти вам.

Для приготування двох великих піал салату з волоськими горіхами я беру:

• яйця курячі – 5 шт.
  • волоські горіхи – 400г у шкаралупі або 2/3 склянки ядер горіхів
  • 2 цибулини середніх розмірів
  • великий пучок листя салату
  • твердий сир – 200г
  • стакан майонезу

Час приготування: 40 хвилин
Складність: мінімальна

Попередня підготовка інгредієнтів

Приготування салату з волоськими горіхами починаю з того, що мою і розкладаю сушитися листя салату. До тих пір, поки вони знадобляться – якраз встигнуть висохнути.

У мене були волоські горіхи в шкаралупі. Про те, як творчо я підходжу до підготовки горіхів, я розповідала в рецепті фруктового салату з морозивом.

Ядра горіхів дрібно нарізаю.

Четверту частину залишаю для прикраси салату.

Інші складаю в глибоку тарілку і заливаю окропом – нехай з водою йде вся гіркота.

Яйця відварюю протягом 5-7 хвилин і очищаю від шкаралупи. Тру на дрібній тертці.

Твердий сир теж тру на дрібній тертці.

Цибулю нарізаю як можна дрібніше.

Заливаю цибулю водою і на повільному вогні доводжу до кипіння. Потім вимикаю вогонь, а цибулю залишаю в окропі ще на кілька хвилин. Потім воду зливаю. Так цибуля віддасть гіркоту, але залишиться хрустким.

Тепер залишилося зібрати салат.

Приготування салату

На дно салатниці викладаю шар яєць, поливаю майонезом.

Далі черга лука.

Його теж заливаю майонезом.

Третій шар – натертий твердий сир.

І знову майонез.

Четвертий шар присвячений цвяху програми – шматочками волоських горіхів.

Тепер дрібно нарізаю листя салату, які вже встигли висохнути. Розмір шматочків близько 5х5 мм

Застеляю зверху страву щільним шаром листя салату, щоб ніхто не здогадався, скільки смачного ми поклали знизу.

Прикрашаю салат шматочками горіхів, розсипаними по поверхні в творчому безладді.

Господа вегетаріанці, їсти подано!