Салат з сьомгою - частина 3

Рецепти
Рецепти за типом страви
Рецепти салатів
Салат олів'є
Салати і закуски
Салати з майонезом

Люблять у моїй родині салат «Олів'є», який я готую зазвичай або з вареною ковбасою, або з вареною куркою. Як-то раз захотілося мені такого салату, але всіх продуктів, які необхідні для його приготування, в наявності не виявилося. Зате в морозильнику лежала заморожена сьомга.

Думала я, думала — чим же можна замінити відсутню варену ковбасу або відварну курочку. І вирішила я спробувати змінити цей салатик і зробила його з малосольною семужкой.

Я Часто експериментую з продуктами — і цього разу експеримент виявився успішним. Салат вийшов не гірший за «Олів'є» — з свіжим і новим смаком!

Для себе вирішила, що такий салат тепер буде частим гостем в моєму меню для гостей.

Отже, для приготування салату мені знадобилися продукти:
свіжа сьомга — 200-300 гр (можна взяти готову малосольну сьомгу або форель)
картопля — 4-5 шт.
яйця — 3 шт
морква — 1 шт.
свіжий огірок — 1 шт
цибулина — 1 шт
майонез

Час приготування — близько години (але якщо взяти готову рибу, а також овочі та яйця відварити заздалегідь час приготування мінімально, не більше 10 хвилин).
Складність — мінімальна.

Так як шматочок риби у мене була заморожена, то з ранку я спочатку рибку злегка розморозила на мінімальній потужності в мікрохвильовій печі. Потім я її порізала на дрібні шматочки, присолила чуйний і додала дрібку цукру. Рибу гарненько перемішала і залишила в холодильнику просаливаться на кілька годин (до вечора).
В цілях економії часу для цього салату можна використовувати вже готову малосольну сьомгу або іншу аналогічну рибку, наприклад, норвезьку морську форель.

Увечері першим ділом я поставила варити моркву, картоплю і яйця.

Коли вони зварилися, залила холодною водою, залишила на кілька хвилин, щоб вони почали холонути і їх можна було почистити, не обпалюючи руки, після чого очистила і залишила в тарілці охолонути до кімнатної температури.

Порізала дрібними кубиками:

• цибулину (якщо цибуля дуже «сердитий», то можна його в дуршлаке облити окропом або залишити хвилин на 10 в підкисленій оцтом воді),
  • картоплю,
  • морква,
  • білки від яєць (жовтки залишила на прикрасу салату),
  • огірок (залишила кілька смужок для прикраси).

Всі інгредієнти добре перемішала у великій чашці, заправила майонезом.

Виклала в салатник, прикрасила свіжим огірком і жовтками від яєць.

Салатик вийшов зовсім не схожим на «Олів'є», але виявився дуже смачним!

Малосольна рибка добре поєднувалася за смаком з картоплею і огірком, що надала салату свіжість і незвичайний смак!
Приємного апетиту!

А Ви эспериментируете з відомими стравами, замінюючи якісь інгредієнти, щоб отримати новий смак?