Розвантажувальний день на яблуках - частина 2

Дієта для схуднення
Дієти
Розвантажувальний день

Це один з моїх найулюбленіших розвантажувальних днів. Яблучками можна легко перебити відчуття голоду, а заодно і витаминизироваться.

Такі розвантажувальні дні краще всього влаштовувати влітку або восени, коли в самому розпалі яблучний сезон. А то в інший час роки фрукти, як правило, «пластмасові» і напхані хімією, тому особливої користі не приносять.

Мені дуже подобається влаштовувати такі розвантаження тоді, коли я перебуваю на дачі: все необхідне можна зривати прямо з дерев і не треба навіть нічого купувати.

Та й переносити розвантажувальні дні на свіжому повітрі набагато простіше, тут на дивані перед телевізором особливо не залежишься, треба і прополоти грядки, і квіти полити, і з дітьми на озеро сходити. Загалом, на дачі справ завжди не в проворот, а за роботою і почуття голоду притупляється.

Як проходить розвантажувальний день на яблуках?

Харчуватися в цей день краще всього дрібно, маленькими порціями і досить часто. Так, з ранку на сніданок я з'їдаю два великих сирих яблука (я віддаю перевагу кисло-солодкі сорти, але можна використовувати будь-які, головне, щоб вони вам подобалися).

Потім, на другий сніданок , я тру одне яблучко на тертці і заправляю його крапелькою меду (маленьке послаблення).

обід у мене яблука печені. Взагалі, всі мої домашні дуже люблять печені яблучка, тому роблю я їх відразу на всіх. Тільки для себе я беру цілі яблука і запікаю їх в духовці хвилин 15-20. А для решти фарширую ці яблучка начинкою з родзинок, сиру і кориці.

полуденок для різноманітності я роблю собі «яблучні чіпси». Ріжу яблука на тонкі скибочки, а потім розкладаю на деку тонким шаром (щоб шматочки не лягали один на одного) і відправляю в духовку.

Температуру підтримую в ній приблизно 50-60 градусів, щоб сушили яблука, але не пригоріли. Сушу яблука близько 1-1,5 годин, періодично перевертаючи шматочки. Виходять відмінні сухофрукти, не такі жорсткі, як магазинні, але дуже смачні.

Вечеря — два сирих яблука
У середньому, за один розвантажувальний день я з'їдаю 1-1,5 кг яблук. Але тут все дуже індивідуально, хтось може з'їсти і більше, а комусь і 3-4 яблук достатньо.

В цей день також треба пити багато рідини — мінеральну воду без газу, натуральний яблучний сік без цукру, яблучні компоти і відвари.

Відчуття від розвантажувального дня

Є у цей день практично не хочеться — яблука самі по собі добре насичують. А на наступний день самопочуття просто чудове! Відчувається легкість в організмі і не хочеться вже сильно наїдатися.