Розпис намистин акриловими фарбами

Рукоділля

Немає нічого більш захоплюючого для творчої натури, що створення красивих і оригінальних речей. Звичайно, сьогодні можна купити різні прикраси, серед яких є і авторські, але їх ціна не рідко досягає просто астрономічних висот! Але навіщо купувати, якщо самій можна створити красиві ексклюзивні прикраси, які підкреслять Ваш внутрішній світ і індивідуальність. Для створення бус нам знадобляться готові намистини одного кольору або намистини, виліплені з пластики.
Намистини можна ліпити з одноколірної пластики, особисто я віддаю перевагу темні кольори, в які помішую трохи світлих, для створення цікавого фону для майбутнього малюнка. В даному випадку були змішані залишки пластики всіх кольорів, і тому у мене вийшов коричнево-бурий колір, в який я підмішала трохи бежевого ось таким чином.

Скатав дві ковбаски, я свивала їх між собою і прокатувала, знову скручувала, поки малюнок мене не задовольнив. Потім я розкатала пластику в ковбаску і нарізала на декілька рівних за розміром намистин і одну велику – для центру.

Після запікання і охолодження можна приступати до розпису акриловими фарбами. Для зручності нанесіть по краплі вибраних кольорів на палітрі, у мене цю функцію виконує тарілочка. Багато відразу не видавлюйте, так як акрилові фарби дуже швидко сохнуть, перетворюючись у водостійку плівку.
Для основи я взяла чорний колір, і нанесла його так, щоб він практично розпливався по бусини від надлишку води. На нього відразу ж стала наносити центральне зображення квітки з химерними вигинами пелюсток, розмиваючи водою там, де вода основи вже підсохла. Це один з варіантів розпису – по вологій основі.

У другому випадку я робила простий рослинний орнамент – наносячи тонким пензликом (білка №1) пелюстки жовтого і декоративні елементи червоного і білого кольору. Кожен наступний колір наноситься після повного висихання попереднього кольору.

Після висихання намистини потрібно покрити лаком – матовим або глянсовим, на Ваш вибір. Якщо задумані намисто з великими намистинами, то краще всього нанизувати їх на волосінь, не розбавляючи намистинами іншого виду, і робити намисто «під шию», круглої форми. Середні за розміром намистини можна комбінувати з іншими намистинками одного з базових кольорів або бісером.

Третій варіант розпису теж не складний – треба намалювати три маленьких червоних гуртка, сполучених між собою, а після їх висихання промальовувати на них трояндочку, додавши біло-рожеві листочки і гілочки по краях. На Ваш розсуд залишається і те, скільки троянд або орнаментів буде на кожній бусини – можна розписати її по колу або залишити один малюнок в центрі.
Звичайно, розпис намистин – дуже копітка робота, і для зручності краще всього нанизувати їх на зубочистку. Збирати намисто потрібно після повного висихання всіх намистин.