Розпис декоративної тарілочки акриловими фарбами ( оформлення дитячої)

Так як наша дитяча передбачається в морській тематиці, то я вирішила, що настав час заготовити різні аксесуари та прикраси. У планах — створення різних раковин і коралів з пластики, шиття пледа для дивана з зображенням веселій медузи і малювання парочки декоративних тарілок.
З тарілочок і почнемо. Для роботи нам знадобиться звичайна фаянсовий тарілочка без малюнка, колір довільний, але краще, щоб вона була блакитний або зеленуватою. Малювати будемо акриловими фарбами, круглими пензлями розміру №2 і №1, запасемося глітером і прозорим лаком, можна взяти черепашки і дрібні намистини.
Намочимо тарілочку, так щоб її дно було мокрим, і нанесемо синій колір, обертаючи і нахиляючи тарілку, щоб він «плив». Візьмемо зеленої фарби і по мокрому фону відтворимо водорості, завдаючи плями жовтого і білого, червоного, даючи фарбі потекти, формуючи фантастичний підводний візерунок.

Наносити фарбу так, по мокрому, можна довго, поки вода не почне підсихати, домагаючись бажаного ефекту. Так я промалювала водорості, дно і корали. Тепер потрібно тарілку поставити сохнути, щоб прискорити процес, можна розмістити її поруч з плитою.

Фон висох, тепер будемо малювати рибку, спираючись на малюнки, взяті з інтернету, наприклад. Якщо Ви не впевнені у своїх художніх здібностях, то пропустіть цей етап, і коли зробите все інше, просто приклейте рибку-стікер або перекладну картинку.
Для тих же, хто сам буде малювати, можу порадити спочатку нанести малюнок на папір, вирізати контури і нанести їх на тарілочку. Дотримуючись своєї моделі, розфарбуйте рибку, виразніше прорисуйте водорості, пісок на дні, корали.

Поставте тарілочку на просушку, потім нанесіть трохи гліттера, приклейте черепашки і покрийте всі прозорим лаком.
Для того щоб повісити тарілку на стіну, просто приклейте до задньої боці шматок шкіри, підклавши під неї товсту мотузку. При підвішуванні тарілочки пам'ятайте: так як вона вкрита блискучим лаком, то краще всього вішати так, щоб світло не падало збоку.
Ну ось, одна тарілочка вже є і можна продовжувати збирати декор для майбутньої спальні нашої морської принцеси!