Робота в МЛМ-компанії

При будь-якій кризі і скорочення будь-яких існує робота , на яку завжди можна влаштуватися. Двері мережевих компаній гостинно розкриті перед усіма бажаючими.

Іноді така пропозиція може стати дійсно хорошим варіантом для жінки. Але перш ніж з ентузіазмом хапатися за роботу в мережевій компанії , дуже важливо уточнити всі нюанси такої співпраці.

Дуже неприємна історія сталася зі мною десять років тому, на початку мого шляху МЛМ . Розлучилася я з тією компанією давно, але з етичних причин не буду вказувати ніяких конкретних назв. Справа навіть не в компанії на ринку вона давно і ні в чому кримінальному не помічена, а в слабкій ланці — людської непорядності.

На презентації мені намалювали картину в рожевих тонах і привабливих цифрах, загостривши мою увагу на необхідності швидко зробити перше замовлення.

— У тебе ж така знижка, а тут ще знижка! Покажи подругам, їм напевно захочеться заощадити! А гроші будеш заробляти, побудувавши структуру!- з напором переконували мене.

Що-б ви зробили на моєму місці? Щаслива, що можу бути корисною подружкам, я швидко набрала замовлення по каталогу. Креми, тіні, помади, рум'яна — все за дистриб'юторською ціною.

Все було чудово, крім одного. Мені забули розповісти про моїх витрати на реєстрацію, доставку, каталоги, обслуговування і інше, інше, інше. Замість заробітку я втратила гроші і мало не втратила подруг. А кому сподобається платити більше, ніж домовлялися?

Щоб уникнути подібних і інших неприємних ситуацій, варто уточнити деякі подробиці про вподобану вам МЛМ -компанії.

Запитання, на які потрібно отримати відповіді:
  1. Є у компанії державна реєстрація?
  2. Сертифікати на продукцію.
  3. Як часто потрібно купувати продукцію.
  4. Мінімальна вартість покупки.
  5. Які чекають накладні витрати (доставка, обслуговування, кредит і т. д.)
  6. Як і де можна отримати замовлення.
  7. Від чого залежить розмір вашої знижки.
Якщо ви дізналися відповіді на всі питання, можете сміливо засукати рукави і братися до роботи в системі МЛМ .