Реп'яхову олію для волосся - частина 2

До використання реп'яхової олії я прийшла тоді, коли магазинні засоби перестали допомагати, а волосся перебували в жалюгідному стані. На щастя, це масло стало справжнім порятунком.

Ще зі школи я пишалася своїми на диво красивими довгими кучерявими волоссям. Однак дуже «нервовий» період мого життя негативно позначилася на волоссі і нігтях.

Як кажуть, очі – дзеркало душі, а волосся і нігті – результат роботи нервової системи. І коли нерви дають збій, то результат не «є», а «волосся».

Мої коси ставали коротше з кожним місяцем. Спочатку я думала, що з-за браку вітамінів вони просто не ростуть. Перукар розвіяла мої припущення, пояснивши, що насправді причина в кінчиках, які ламаються швидше, ніж встигають відрости нові волосся.

Магазинні засоби не допомагали. Я була в розпачі. Вздовж і впоперек вивчивши інтернет-джерела, я зупинилася на застосуванні реп'яхової олії.

Головне – тривалість сеансу

Реп'яхову олію я купувала в аптеці. Найпростіше, без будь-яких добавок.

Вранці я розігрівала масло до теплого, майже гарячого стану. Але не настільки, щоб відчувався дискомфорт для шкіри. Наносять на сухе волосся. Ретельно втирала в корені, потім розподіляла по всій довжині і особливо сильно промазывала кінці. У мене довжина волосся «до пояса». На одну процедуру витрачалося близько 30 г масла.

Одягала поліетилен, зверху зав'язувала хусткою. Ходила так до самого вечора. Саме така тривала процедура давала потрібний ефект. Увечері я промивала волосся шампунем 2 рази і ретельно прополаскивала.

Основний недолік

У мене стовідсотково сухі волосся. Можу не мити голову два тижні, і оточуючі навіть не будуть підозрювати про це. Після процедури з реп'яховою маслом повторно мити голову доводилося через 3-4 дні. Інакше волосся виглядали дуже жирними.

Мої подруги зі схильністю до жирності волосся навіть не могли вимити реп'яхову олію. Неприємний сальний блиск все одно залишався. Тому моя думка – цей рецепт підходить тільки для сухого волосся.

Бути наполегливою

Такі реп'яхова маски я робила більше двох місяців щотижня. У загальній складності біля десяти сеансів. Зате досягла потрібного результату. Волосся нарешті почали відростати.

Зараз такої гострої необхідності у використанні реп'яхової олії більше немає. Я повернулася до магазинних засобів. Але знаю, якщо раптом знадобиться «швидка допомога» моїм косам, цей спосіб відразу прийде на допомогу.