Реальні зірки

З обкладинок глянцевих журналів зірки шоу-бізнесу посміхаються нам білосніжними посмішками, показують ідеальні фігури, а на концертах під фонограму демонструють чудові голоси. Але вони такі ж люди, як і всі ми. Чи доводилося вам зустрічати зірок у звичайному житті? А, може, ви бували на концертах, на яких вас вразило чи розчарувало виступ кумирів?

Мені довелося побачити багатьох відомих особистостей поблизу, на відстані витягнутої руки, як кажуть, хочу поділитися своїми враженнями. Я працювала у великому холдингу, і до нас на роботу регулярно приходили знаменитості на інтерв'ю.

Несподівана зустріч

Одного разу у мене трапився конфуз з відомим фігуристом Іллею Авербухом. Йду я по довгому коридору, дзвінко отчеканивая підборами – назустріч чоловік невисокого зросту, одягнений звичайно, в загальному, я прийняла його за одного з співробітників.

Йдемо назустріч один одному, я на нього дивлюся і думаю: «Обличчя знайоме, де ж я його бачила?», а він на мене дивиться з напівпосмішкою — напевно, думає:«Зараз буде просити автограф...». Але я так і пройшла мимо, демонстративно відвівши погляд прямо повз нього. Тільки потім, коли побачила його вже на інтерв'ю, мені стало соромно... що я не впізнала і навіть не привіталася...

Бачила Ірину Хакамаду, Поліну Грифис і Невергрін, Рому Звіра, хор Турецького — одного з співаків навіть вчила користуватися нашою кавоваркою. Особливе враження справила Валерія з чоловіком Йосипом, вона дійсно дуже добре виглядає, а він, звичайно, не такий вже і красень, але нотка чарівності явно присутня.

Ще добре запам'яталася Діана Арбеніна — дуже невимушена і природна, врізалися в пам'ять її штани з лампасами. Говорячи про концертах, мені запам'ятався виступ Дмитра Хворостовського. Це було вже багато років тому, він тоді ще не володів такою популярністю в Росії, як зараз, він виступав переважно на Заході.

Тітці дісталися квитки, і вона мене взяла з собою на його виступ. Спочатку я думала, що буде нудно на представленні оперного співака, але сила його вокалу мене тоді вразила. А ось відвідавши виступ групи «Фабрика», я була трохи розчарована. Ні погано, ні добре – ніяк.

Ось такі спливають спогади про зустрічі з зірками. Поділіться своїми враженнями, де бували, хто з артистів сподобався, а хто ні?