Профілактика простудних захворювань частина 2

Взимку ми хворіємо найчастіше. Питання – чому?

Тому що, як відомо, саме в зимову пору року наш організм атакують різні простудні віруси, інфекції та інші захворювання, що супроводжуються кашлем, невгамовним нежиттю, болем у горлі і, природно, температурою.

Як уникнути всього цього? – Цього не уникнути, як не крути. Але! Я спробую допомогти вам зміцнити свій імунітет.
1. Обов'язково вводите в свій раціон натуральні продукти, які містять вітаміни та мінерали. Фрукти, звичайно ж, не мають таких вітамінів і мінералів в зимовий період часу, як влітку.

Оскільки всі фрукти, у тому числі і деякі види овочів, напхані різноманітними магазинними добавками, тому не мають здатності нести в собі хоч якийсь вітамін.
2.
Вітамін С. Вкрай важливо його вживання, можна також вживати вітамін С і влітку, і круглий рік, але взимку він також служить надійним захисником від вірусних інфекцій та грипу.
3.
Часник, цибуля – важливі овочі, які повинні бути на вашому столі мало не щодня. Без цибулі, особливо їжа не здається такою смачною і ароматною. Так що ж ви чекаєте? Швидше за цибулькою!
4.
Вітаміни, різні добавки, мінеральні комплекси. Скажу чесно, особисто я і вся моя сім'я завжди проходить курс оздоровлення, так сказати, і підняття імунітету вітамінами «Алфавіт». Ці вітаміни дійсно допомагають імунітету зміцнитися, та й коштують вони не дуже дорого, що дозволяє купувати їх досить регулярно.
Залишайтеся здоровими і зміцнюйте свій організм!