Приємне захоплення

Ми живемо у великому місті, у нас немає дачі і можливості влітку виїжджати надовго за місто. Ми з чоловіком знайшли для себе приємне розвага, яке допомагає уникнути нам зневіри влітку і радує потім весь рік, ми стали вирощувати овочі на балконі.

Місце мало, не розгулятися, але все одно приємно і дозволяє іноді відволіктися від повсякденної рутини. Нам пощастило, ми живемо на 2 поверсі, з сонячної сторони, тому у наших рослин нестачі в сонячному світлі не було. Перший рік ми посадили огірки і томати, видовище ще те. Лоджія була без ремонту, тому чоловік зміг закрутити гвоздики до стелі і пустити мотузки, огірки вилися стіною, навіть свої плоди їли, з помідорками було гірше.

А ось після ремонту, коли нічого до стін не приб'єш, ми перейшли на низькорослі сорти: гіркий перець і суниця. Суниця радувала всю зиму буйством зелені, квітки з'являлися, але до ягідок справа не дійшла. А ось гострий перець, по - перше гарні, забавні кущики, а по-друге, ми перестали купувати гострий перець (чоловік без нього не сідати за стіл), у мене навіть вийшло домашню аджику зробити зі своїми екологічний чистими продуктами.А мені він подобається тим, що невибагливий, і красиво виглядає на болконе.

Квартира відразу оживає. Але головне, мабуть, в тому, що це цікаве заняття припало до душі дітям. Мені було цікаво спостерігати, як мій чоловік з маленькою донькою поливання рослин звели в ритуал. І я мого чоловіка(100% міського жителя), не могла переконати, що рослини щодня поливати шкідливо, а у доньки почуття гордості прокинулися, вона вирощує для папи перчик. Так навіть живучи в задушливому місті можна долучитися до природи і доставити собі насолоду.