Правильний догляд за волоссям - частина 2

Гарне волосся
Краса і здоров я
Лікування волосся

Волосся людини лише до 25 років можуть виглядати здоровими без додаткових впливів. Тут намагається в основному природа, адже вироблення кератину до цього віку відбувається дуже активно. Але чим старша людина, тим менше шансів, що волосся без додаткового догляду будуть здоровими.

У шкірі голови сповільнюється кровообіг, відбувається зміна гормонального балансу. Всі ці фактори впливають на такі процеси, як раннє посивіння і випадання волосся. Саме тому волосся потребують постійного догляду.

Від природи мені пощастило і я є власницею густої шевелюри, тому ніякого незвичайного догляду для волосся ніколи не робила. Приблизно в 26 років я помітила на волоссі проседь. Тут-то і відразу згадала все те, що розповідали медичної академії на курсі дерматології.

Системний підхід

Для поліпшення здоров'я волосся необхідно організувати правильне харчування, багате вітамінами і мікроелементами. Пийте більше води, адже при її недоліку відбувається витончення структури волосся, а звідси і раніше випадання. Я приймаю риб'ячий жир в капсулах і регулярно проходжу курси вітамінів.

Загальні рекомендації

Щодня для поліпшення кровообігу я роблю масаж шкіри голови. Протягом п'яти хвилин потрібно активно масажувати потилицю і верхівку. І під час розчісування волосся потрібно робити не менше 60 рухів.

Два рази на тиждень я втираю в голову спеціальні масла. Ще один важливий рада: необхідно пам'ятати, що шампунь і кондиціонер повинні строго відповідати вашому типу волосся.

При митті волосся краще всього нахиляти голову якнайнижче, адже при цьому посилюється приплив крові до коріння, а, отже, ваші волосся починають отримувати додаткове харчування.

Також краще всього використовувати засоби для догляду за волоссям з підвищеним захистом від ультрафіолету (захисний фактор повинен бути не менше 30).

Народні засоби

Влітку я завжди збираю і засушиваю лікарські рослини. Для волосся краще всього підходить кропива. Заварюю її окропом, настоюють протягом тридцяти хвилин. Потім ополіскую голову. Робити це потрібно через день і не поєднувати з використанням шампунів або кондиціонерів, тобто просто вологі волосся обполіскувати відваром трав.

Від кропиви волосся починають рости набагато швидше, і з'являється здоровий блиск.
Відвар ромашки підходить тільки для жирного типів волосся. Корінь лопуха — найкращий природний засіб для догляду за волоссям. Але знайти і викопати це лікарська рослина не завжди надається можливим.

Розповім про результати. Звичайно, проседь в моїх волоссі нікуди не поділася, але її кількість тепер не збільшується. Волосся стали виглядати більш привабливо.

Так що, якщо виконувати всі ці нехитрі правила, то ваші волосся знову набудуть чинності, красу і здоров'я!